La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1492 Culés

4

„Pierwszy mecz, po którym coś we mnie ruszyło, to Barça - BVB w 1998 roku, jeszcze za małego. Wtedy zaczęła się piękna przygoda z tym klubem. Od tego czasu było różnie - lepiej, raz gorzej. Niektóre sezony śledzilem z wypiekami na twarzy, niektóre z różnych względów nie.

Ale nie pamiętam momentu takiego jak teraz. Wewnętrzna pustka, załamanie. I to tylko z powodu jednego meczu, ale jakże ważnego. Żaden moment tak bardzo nie wpłynął na moje odczucia jak wczorajszy wieczór.

Fakt, idziemy dalej, świat się nie kończy, sezon zamkniemy może z dwoma pucharami. Były świetne momenty, były wpadki. Był jeden z najlepszych sezonów Leo. Ale i tak ciężko się teraz pozbierać. To już zostanie zapisane w historii.

Nie wiadomo jak się potoczy kolejny rok, potrzeba też trochę zmian pokoleniowych. Może nadejdzie ten okres, który nie da tyle satysfakcji, co ostatnie lata, ale na zawsze Visca el Barça!”

neurophate

konto usunięte

1

@IronSanHybrid Ja płakałem tylko raz przez Barcelonę. To był finał LM z Milanem. Już więcej przez żadną kobietę nie płakałem.

1

@IronSanHybrid Według mnie dwumecz z Bayernem i Interem też były ciosami, no i ta nieszczęsna Roma. To takie TOP5.

0

@Odesseiron Ja płakałem po Iniestazo na SB i po remontadzie z PSG.

0

@IronSanHybrid Dla mnie wczorajszy mecz to chyba największe rozczarowanie, jeśli chodzi o piłkę w całym moim życiu. Dopiero teraz zaczynam powoli się uspokajać i nie denerwować się na to. Naprawdę chyba nigdy nie wierzyłem tak mocno w to, że zdobędziemy Ligę Mistrzów jak w tym sezonie. Obietnice, mówienie, że wnioski zostały wyciagniete, świetna gra Leo, rotacje Valverde, widać było że oni chcą wygrać Ligę Mistrzów. Aż do wczorajszego meczu, gdzie (oprócz rotacji) żaden punkt nie został spełniony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?