La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1429 Culés

0

Arthur z kontuzją pachwiny. Nie wiadomo kiedy powróci do gry."

Miał być nowy Xavi a póki co to nowy Thiago ://
Mam nadzieję, że Riqui dostanie szansę w końcu.

konto usunięte

0

@Coutinho007 Facet jest podatny na kontuzje, sorki, taki Paqueta grał o wiele więcej meczy w lidze brazylijskiej przed transferem i doznał raptem jednego urazu, a odpadł przez zawieszenie do końca sezonu, więc żadne niech mi ViscaBarca i wielu piszących że to wina tego że Arthur nie jest przyzwyczajony, bo ma 23 lata, i to nie są żarty że po raz kolejny doznaje urazu, bo przykład Paquety jasno pokazuje że tutaj zdrowie zawodzi aniżeli to że nieprzyzwyczajony jest

Szkoda dla nas, i dla Brazylii, Arthur i Paqueta to ma być nowa linia pomocy w Canarinhos

1

@Chwytliwy Miejmy nadzieję, że Arthur to nie będzie drugi Thiago a Dembele drugi Bale.

0

@Chwytliwy Najgorsze jest To, że podobno Valverde zostanie i nasza pomoc teraz to będzie dalej BRV....

1

@Coutinho007 Dajmy mu trochę czasu. Taka gwiazda światowa jak Ney też miał straszny problem na poczatku bo przeskoczył z Brazylii do Hiszpanii. Trzeba popracować nad nim jak nad Neyem i będzie dobrze. Dopiero to 1 sezon jest ;)

0

@Norkusik Nad Dembele też bo również ma problemy z urazami. Oby w nowym sezonie chłopaki byli częścią nowego projektu.

konto usunięte

0

@Chwytliwy Bo nie jest przyzwyczajony... na dowód możesz wziąść sobie jego kondycję i to, że czasami nie potrafi rozegrać pełnego meczu na wysokich obrotach.

konto usunięte

0

@kordyl1010 No ale taki Paqueta też nie przyzwyczajony, a jednak doznał raptem jeden uraz, i to mechaniczny, kostka jak pamiętam, i może to były tylko 2 tyg przerwy, kondycja jest już lepszym argumentem, bo na pewno nie to że liga, dla mnie w wieku 23 lat doznawać już tyle urazów trzeba mieć po prostu problemy ze zdrowiem

konto usunięte

0

@Chwytliwy Tylko Barca grała w LM + PK + LL, a Milan nie miał takiej przechadzki przez LM, a to w sumie tutaj najwięcej sił zostawiają zawodnicy. Poza tym mam wrażenie, że LL jest bardziej wymagająca od Serie A :) Takie jest moje odczucie ;)

konto usunięte

0

@kordyl1010 Serie A jest bardziej wymagająca pod względem gry w defensywie, w La Liga defensywa ujdzie, ale w Serie A i tutaj, i tutaj musisz grać, jak powtarzam, jedyny słuszny jak dla mnie argument to jego kondycja i tyle, bo ewidentnie widać że z nim nie jest dobrze pod tym względem, może wina jego odżywiania i w ogóle prowadzenia się, bo mam wrażenie że facet troszkę jest za gruby i troszkę zbyt powolny jak na ten wiek

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?