- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1143 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1143 Culés
0
Jak myślicie kogo zastąpi de Jong? Bo chyba nie będziemy grać Busquets - Rakitic - de Jong. :D Transfer holendra daję mi nadzieje, że kogoś z wspomnianej z wspomnianej dwójce nie zobaczę.
Marzy mi się de Jong - Ndombele- Arthur/Alena. Albo jakbyśmy wyciągnęli Bernardo Silva, ale to już byłby cud.
0
@Kamiloza91 zastąpi busiego, on po to przyszedł, Busi nie ma takiego zmiennika, a jak ma to nie korzystają, czyli rakitić, bo ustawiają go bardziej ofensywnie
4
@Kamiloza91 Nikogo. Będziemy grać Busquets-Rakitic-Vidal. Jeżeli Valverde zostanie to to jest pewne. Do rotacji Arthur i de Jong, a o młodych możemy zapomnieć
0
@FCB24 Jak de Jong przyjdzie na ławkę do padnę ze śmiechu.
5
@Kamiloza91 Ja bym chciał zobaczyć chociaż na próbę przez jakiś czas Cou-De Jong-Arthur ale Coutinho bardziej wysunięty a Frenkie i Arthur jako dwójka odpowiedzialna za rozegranie i destrukcję a jak nie wypali to ktoś inny za Coutinho
1
@Phatro Byłaby na to szansa. ale nie u Valverde. Jednak z dużą sympatią do Cou, to lepiej żeby odszedł. Szkoda, że nie trafił na takiego trenera jak Guardiola czy nawet Enriqur. Wydaję mi się, że jakby trafił na "ofensywnego" trenera to by się sprawdził. Ernesto swoim stylem go zmarnował.
0
@Kamiloza91 Dobra poczekajmy do końca sezonu i będziemy mądrzejsi, Valdek jasno powiedział że nie chce zrezygnować więc jedyna opcja to to że szatnia (a póki co raczej jego pupilki go bronią) albo Bartek go odwołają, ale pewnie jak wygramy PK to zamiecie się wszystko pod dywan i znów będzie wszystko fajnie. Obym się mylił