- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1500 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1500 Culés
0
Widzę, że większość osób tutaj już ocenia Griezmanna, czy się nada czy nie... Nie wiem czemu, ale ja jakoś czuję że on pójdzie gdzieś indziej, nie widzę go w innej drużynie w La Liga, obstawiam Anglię, przecież ze strony Barcy póki co były tylko płotki a zainteresowaniu a tu nagle informacja, że Francuz odchodzi
0
@kempnou To wtedy ogarnąć można Lacazette'a albo Jesusa jak Griezmann do nas nie przyjdzie. Obaj będą pewnie tańsi i bardziej by się miało pewność, że w końcu 9 do nas przychodzi a nie hybryda jak Griezmann
0
@Coutinho007 Lacazette ma 28 lat. Arsenal go nie puści za mniej niż 100 baniek.
1
@MaTt_BarcaFan Griezmann ma też 28 i odchodzi za 120 mln a patrząc na liczby obu panów są porównywalne.
0
@Coutinho007 Griezmann jest według mnie piłkarzem o klasę lepszym. Już wolałbym Aubę z Arsenalu.
0
@MaTt_BarcaFan Auba ma 30 więc na 3 lata nie widzę tego2. Laca jest Mobilny bardziej do tego też i sporo asystuje a Auba więcej strzela goli.
1
@Coutinho007 Generalnie Auba i Laca się nie nadają do Barcelony bo obaj już mają swoje lata. 28 letnie Antka bym jakoś przetrawił bo jest to piłkarz o klasę lepszy.
0
@MaTt_BarcaFan Bardziej chyba medialny Ale patrząc że przydał by nam się napastnik Laca to świetna opcja bo Antoś z pewnością nim nie jest. Bardziej jest to ktoś w roli wolnego elektronu.
1
@Coutinho007 Nie jest bardziej medialny. On Pogba i Mbappe poprowadzili Francuzów do zwycięstwa na mundialu. Do tego jeszcze 5 lat świetnej gry w Atletico.
0
@MaTt_BarcaFan
0
@Coutinho007 No, ale ja wiem jak gra Laca, więc nie wiem po co mi pokazujesz filmiki. Może jakby był młodszy to bym go widział u nas. Typ ma 28 lat i Arsenal go nie puści za mniej niż 100 baniek.
1
@MaTt_BarcaFan Tylko że ja cały czas próbuje Cię uświadomić, że był by nam bardziej potrzebny bo to napastnik a nie wolny elektron jak Griezmann, który się porusza w podobnych strefach do Messiego więc gdzie to ustawią na szpicy? Wątpię że to wypali a na LS grał dawno temu w RSSS, więc ciężko znaleźć uzasadnienie dla tego transferu bo gość jak sam zauważyłeś też ma 28 lat a do tego klauzule 120mln
0
@Coutinho007 Antek może grać na lewym skrzydle. Robił to świetnie w RSSS i dlatego go kupiło Atleti. Ale zgadzam się, że potrzebujemy typowej dziewiątki.