La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1129 Culés

0

Skład Barcy na nowy sezon? Potwierdzone info. Nie trzeba dziękować.

ter Stegen = Semedo - de Ligt - Pique - Alba = van de Beek = de Jong - Arthur = Messi - Suarez - Griezman

Ławka: Inaki Pena, Dembele, Busquets, Malcom, Vidal, Roberto, Alena, Todibo, Puig, Lenglet, Wague, Ruiz,

29

@FC1899Barca Co wy macie z Van de Beekiem?

4

@SeeleyBooth Ndombele, to jest kozak:)

6

@Gaucho Jeśli miałbym wybierać to wolałbym Ndombele, który wprowadzi fizyczność do drużyny. Ponieważ z tym u nas jest przeciętnie. Nie oszukujmy się, że Barcelona sprowadzi pomocnika, gdzie wzmocnienia innych pozycji są o wiele bardziej pilne. Jest Arthur, Vidal, Alena, de Jong, Busquets, Roberto, Rakitic i młody Puiq. Toć Riqui jest żywym złotem.

1

@SeeleyBooth Również liczę na naszych zawodników i przesunięcie Roberto do środka pomocy.

1

@SeeleyBooth Aż mi się Van de Bekło na sam widok ^^

0

@FC1899Barca Z taką ławką nic nie wygramy.

0

@kielon93 Spójrz na mój profil i zobacz drugi najlepiej oceniany komentarz i przypomnij sobie co wygraliśmy w tym sezonie... xD

0

@FC1899Barca Jak nam pyknie linia de Jong, Arthur w przyszłym sezonie to może być grubo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?