- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1126 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
5
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
21 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1126 Culés
7
"Mistrzostwo Legii zależy od Lecha, prezes Klimczak zapowiada, że zdobyłby mistrzostwo Chorwacji z Dinamo Zagrzeb, a trener Żuraw będzie oceniany nie przez wyniki sportowe, ale przez Tomasza Rząsę który będzie sprawdzać jak wyglądają treningi i czy zawodnicy potrafią to samo grać podczas gierki i podczas meczu Ekstraklasy, Wisła Kraków przegrywa 4:5 po golu zdobytym przez Pawła Zielińskiego w 90+10 minucie, GKS Katowice spada do II ligi po bramce w 97 minucie bramkarza Bytovii Bytów - Andrzeja Witana, najlepszym strzelcem ekstraklasy zostaje trzydziestopięcioletni Hiszpan - Igor Angulo, napastnik jedenastej drużyny polskiej Lotto Ekstraklasy, a Bartosz Śpiączka zalicza spadowy hattrick (2017 - Górnik Łęczna, 2018 - Termalica, 2019 - GKS Katowice)" ~ Nieobiektywny Kibic (Facebook)
Idealnie podsumowanie polskiej piłki. El Clasico? 20 drużyn bijących się o mistrzostwo Anglii? Wielka niemiecka piłka? Wyrachowana Serie A? Nah mate, polska piłka to jest to.
Swoją drogą bardzo polecam ten FanPejdż, bardzo przyjemnie się czyta.
0
@PrinceDamon Ale prezesa Lecha boli to że Bjelica taki sukces odniósł
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Chwytliwy Tak btw czemu usunąłeś tamten temacik o Vincie?
0
@PrinceDamon To nie ja, to redakcja, nie wiem czemu, tak przyjemnie mi się dyskutowało
1
@Chwytliwy Ohhhh, najwyraźniej na La Ramblii można dyskutować o wszystkim, ale nie o wrestlingu. XD Nazywanie trenera i piłkarzy betonem? Pewka. Kulturalna i merytoryczna rozmowa o pasji? Nie, dziękujemy.
0
@PrinceDamon Chyba nie, o czym na LR nie raz się przekonałem kiedy coś pisałem , no cóż, ale ja nadal będę wstawiał posty, i będę podążał droga pasji