La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1779 Culés

5

Z takim Realem i Atletico spokojnie by Martino wygrał ligę. Niestety Valverde nie nadaję się żeby poprowadzić Barcę to triumfu w LM. Za rok pewnie znów zmarnujemy szansę wygrania LM mając Leo Czy zarząd nie widzi, że nasza gra w LM nie powala.Barca potrzebuję znacznie lepszej gry. Ja nie mam już nadziei że Ernesto odejdzie.

2

@Kamiloza91 Skad te pochopne wnioski? To, ze dwa razy się nie udało, nie oznacza, iż 3 raz się nie uda.

1

@Kamiloza91 Martino to jednym golem przegrał z najsilniejszym Atletico ostatnich lat, a może. Wtedy oni chyba byli w najlepszej formie za kadencji Simeone.

konto usunięte

1

@Kamiloza91 Już nawet nie myślmy koniecznie o triumfie w Lidze Mistrzów. Najważniejsze żeby się nie upokorzyć i spokojnie realizować mecz za meczem. Ja tam nie mam ciśnienia na LM. Bardziej mnie boli kiedy Barca robi z siebie tam pośmiewisko.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Jak Ty 2 takie TRAGEDIE DLA KLUBU pod rząd dałbyś za wygrana w LM w trzecim sezonie to pozdrawiam gorąco z rodzinka

2

@DaPi To nie tragedie. Tragedia jest przegrać w finale takim wynikiem. Przez ponad 60 lat LM zdobyliśmy 5 razy to trofeum, a w finale, który przegraliśmy graliśmy 3 razy.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Rok 2027, Rewolucja123: To, ze dziesięć razy się nie udało, nie oznacza, iż 11 raz się nie uda.

2

@DaPi To po 7:0 w ogóle nie powinni startować w tych rozgrywkach. Wtedy jeszcze "szczęścia" dopełniły wypowiedzi piłkarzy np. Xaviego.

3

@Rewolucja123 Po takich pośmiewiskach trener powibnien być zwalniany. Nie popełnia się tych samych błędów. Barca ma duży potencjał, a Valverde z niego wyciąga połowę. Prawda jest taka, że gramy tylko nieźle.

3

@Rewolucja123 Nie ma nic gorszego niż odpaść po takiej zaliczcę. Porażka w finale by bardziej bolała, ale nie byłaby tak kompromitująca. Naprawdę chcesz rak grającej walki.

konto usunięte

1

@Rewolucja123 Lepiej dojść do finału i go przegrać niż odpaść w 1/4 i 1/2 kolejno z POTĘGA AS Roma, z która pierwszy mecz wygraliśmy 4:1 i z L’poolem, który odrobił 3 bramkowa stratę z pierwszego meczu. To jest FC Barcelona, ona powinna atakować cały czas, a nie wygrac pierwszy mecz wysoko i w rewanżu od razu do obrony się murować. Co to ma być? Za Lucho w rewanżu z Bayernem od razu rzuciliśmy się do ataku. Straciliśmy 3 bramki, ale strzeliliśmy 2 i dwumecz zakończył się wynikiem 5:3 dla nas.
Trenerowi dziekuje za osiągnięcia w dwóch sezonach, za to ze w lidze nadal demolujemy wszystkich, ale to co on prezentuje nie nadaje się na LM tam przeciwnicy zapieprzaja i maja taktykę na mecz, a nasi do defensywy i liczyć na fart.

Komentarz usunięty

0

@DaPi Dlatego z Liverpoolem poszlismy na wymiane ciosow, ale bledy indywidualne zadecydowaly o wyniku dwumeczu. Czy Valdek kazal wystawiac pilke Mane przez Albe? Czy chcial, by Ivan podal niecelnie do Alby lub kazal Pique nie skakac?

1

@KamQiX No właśnie, a został zwolniony. A Valverde drugi raz się kompromituję i zostanie. Zaraz ktoś powie, że zdobył dwa mistrzostwa, ale bądźmy szczerzy Barca w lidze nie ma przeciwnika. Niestety pozostsję się pogodzić, że zostanie. Oby za rok wyleciał.

konto usunięte

0

@MarioVeB! A ty jak zwykle jedyne co krytykujesz i nie dajesz argumentów. Napisz jeszcze że jest w gorącej wodzie kąpany.

3

@Rewolucja123 Nie, za powtórzenie dokładnie tego samego scenariusza powinien być definitywnie zwolniony po sezonie, jeżeli zostanie i historia znowu się powtórzy powinien odejść razem z Bartomeu, który zdecydował by go zostawić na trzeci sezon.

0

@MarioVeB! Jak na razie pokazuję, że nie nadaję się poprowadzić Barcę do wygrania LM. Prawda jest taka, że w LM zagraliśmy tylko kilka dobrych spotkań. Barcę potrzebuje czegoś więcej. Jeśli odpowiada ci taka gra, to gratuluję.

W lidze kto nam mógł zagrozić? Ten słaby Real co notuję ledwo 70 pkt?

0

@Kamiloza91 Porażka 7:0 była gorsza. Maritno zwolnili bo przegrał ligę na Camp Nou, odpadł z LM w ćwierćfinale...do tego z presją sobie średnio radził.

0

@KamQiX Dodałbym, że nie uznali nam prawidłowego gola Messiego.

1

@MesQueUnClub_87 Jestem teko damego zdania. Powtarzamy kolejny raz ten sam błąd, to jest cxysta głupota. Ernesto stworzył Barcę, która jest w stanie tylko na krajowym podwórku wygrywać. ja rozumiem, że to też sukcesy, ale taki klub jak Barca musi wygrywać LM i nie może się kompromitować.

0

@Bagsik88 Nie powiedziałbym. Bayern był wyraźnie lepszy. A z The Reds po prostu frajerstwo! I tak porażka dał nam impuls do działań, zdobywając poźniej tryplet. A teraz powtarzamy błędy/

0

@Kamiloza91 Popatrz na statystyki zanim sapac zaczniesz - 86 pktow, 89 ewentualnie po dzisiejszym meczu to wynik bardzo zblizony do wynikow z ostatnich lat
96, 91, 100, 87,94, 91, 90,93 - wyniki ostatnich lat. Lament > rozum.
Srednia 92,75, tegoroczny sezon w najgorszym wypadku 86 (niecałe 3 mecze przegrane na sezon)

1

@Kamiloza91 Nie bardzo....wtedy Barca była uznawana za hegemona. To były czasy od razu po Pepie....gdzie wiadomo jak nas postrzegano. A Bayern nas zmiażdżył....to nie była porażka, że byliśmy gorsi....tam nic nie funkcjonowało dobrze. Wystawiliśmy nawet Leo z kontuzją, żeby coś pomógł. Taki impuls, że w następnym sezonie przegraliśmy ligę na Camp Nou i odpadliśmy w ćwierćfinale LM oraz ograł nas Real w finale CdR.....więc nie, ta porażka z Bayernem kończyła pewną epokę i to było gorsze.

0

@Szklaner A nasi rywale? Gdzie są? Gdzie ja coś pisałem o naszych punktów. Bez sensu tym do mnie się odnosisz. Sapać to sobie ty możesz. Wielu osób się zgodzi, że Barca nue ma godnego rywala w lidze. Czy ty tego naprawdę nie widzisz?

0

@Bagsik88 A tryplet z Enrique? Mimo wszystko z Bayernem nie było takiego frajerstwa.

0

@Kamiloza91 a co to za roznica jak grali rywale - barca zagrala kolejny sezon ligowy na swoim poziomie, z ta roznica ze raz na jakis czas to nie wystarcza i juz, teraz wystarczalo i gitara.

0

@Szklaner Na swoim poziomie? Chyba punktowo. Tak wiem liczą się pkt i trofea, no ale ja oczekuję czegoś więcej od Barcy. Dla mnie Barca Valverde jest zbyt słaba żeby podbijać największych. Naprawdę chcesz dalej takiej Barcy?

0

@Kamiloza91 Ty tak uważasz....zresztą zobacz ile szyderstw przez lata było z tego 7:0, jak ktoś od dawna ich ogląda to porażka z Bayernem bardziej bolała....zresztą wynik 7:0 sam mówi sam za siebie. Przed 7:0 to my byliśmy zdecydowanym faworytem. A później te frajerskie wypowiedzi np. Xaviego - od tego momentu większość jego słów nie bierze na poważnie.

Ty mylisz lata - Bayern 7:0 sezon 12/13
Martino i te porażki 13/14
Tryplet z LE 14/15

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?