La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 704 Culés

10

SPOILERY Z GOT





To jak Jonh został potraktowany w ogólnym rozrachunku dla mnie jest totalną porażką i czymś co nie powinno mieć miejsca. Jako bohatera jest mi go po prostu szkoda i żal, że został tak wyruc...

2

@konrad1661 No, ale akurat chyba na tym polega Gra o Tron..w sensie. Mi się nie podobał ten sezon, ten odcinek i w ogóle..Ilość spojlerów tylko zabiła przyjemność z oglądania, bo nie sposób było uniknąć. No i wiedziałem scena po scenie co się wydarzy. Może stąd uczucia. Jednak potraktowanie Jona dowodzi tylko temu, że nie zawsze może być tak jak chcemy. To akurat mi się podoba, dlatego że nie tego chciałem i jest ten...zły posmak. Ale to urok Gry o Tron właśnie ;)

konto usunięte

1

@konrad1661 Jon jak Jon... Ja do końca miałem nadzieję, że w ostatniej scenie pojawi się jakieś nawiązanie do Innych, jakiś jeden zapodziany truposzek, albo jakiś znak, cokolwiek... No ale niestety się zawiodłem ;P

0

@konrad1661 W sensie że?
Powinni z jego powodu rozpętać kolejną wojnę?
Na pewno Jon "poświęce wszystko dla ludu" Snow byłby z tego powodu bardzo szczęśliwy...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?