- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1487 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
LukaszFan
16
@Rastafarnianin Jak Stanowski wpakował go na mine? Jeśli koleś ściemniał to sam siebie... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Dynak
2
@Bykunn ja trzymam twoja strone i też jestem bardzo sceptyczny. Teraz kolejny oszolom... pewnie... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1487 Culés
6
Mówi się, że Sarri ma zostać zwolniony po sezonie z Chelsea. Nie jestem do końca przekonany do takiego ruchu. Owszem, można Włochowi wiele zarzucić, ale powiedzmy sobie szczerze. Osiągnął z Chelsea bardzo dobry rezultat. 3 miejsce w lidze, finał Carabao i LE. Mając do dyspozycji takich zawodników, wprowadzając kompletnie inną filozofię, to są bardzo dobre osiągnięcia. Mówi się, że następcą mógłby być Lampard. Lampsa uwielbiam, mój ulubiony piłkarz, ale obawiam się, że to podobna sytuacja do tej z Xavim. Jest za wcześnie na objęcie tak wielkiego klubu. W przypadku awansu z Derby chciałbym, żeby Frank został i sprawdził się w 1 sezonie w Premier League. Gdyby zdecydował się na Chelsea już teraz, to wiadomo, że wsparcie kibiców będzie miał jak w banku. W końcu to legenda, ale trenerzy Chelsea nie mają łatwego życia w tym klubie. Chelsea jeszcze się nie odwołała od zakazu. Podobno mocno rozważają od razu rozpoczęcie kary. To mogłoby oznaczać szansę dla młodych. Kilku ich jest, którym warto dać przynajmniej szansę, patrząc na to jaki skład tam jest. Jeśli Chelsea postanowi nie odwołać się od zakazu, to najlepszym wyjściem byłoby zostanie Sarriego, a ewentualnie zwolnić go po następnym sezonie (jeśli dalej będą jakieś obiekcje), żeby nowy trener miał szansę sprowadzić zawodników jakich chce. Każdy kibic Chelsea chce zobaczyć Lamparda w domu. Boję się, że zostanie źle potraktowany jak mu źle pójdzie i szybko zostanie zwolniony.
2
@student97r Sarri robił świetną robote w Napoli i moim zdaniem świetną robi tez u Smerfów. 3 miejsce to max co mógł osiągnąć z tą kadrą. Live i City są lata świetlne przed nimi, nawet Totki moim zdaniem mają lepszą kadre. Jeśli wygra LE to wgl moim zdaniem będzie to dobry senoz Chelsea. To jego pierwszy sezon... w Napoli miał więcej czasu.