La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1031 Culés

5

Mam nadzieję, że od sierpnia będziemy mogli oglądać takiego Dembele, jakiego widzieliśmy w okresie zimowym (przed kontuzją w meczu z Leganes).Trzeba przyznać, że wówczas zaraz po Messim był naszym najlepszym zawodnikiem. 




Trzeba też pamiętać, że ma 22 lata. Tyle ile Neymar po swoim 1 sezonie w Barcelonie. Moim zdaniem miał ten 1 sezon (Neymar) lepszy niż Ousmane drugi, ale francuz wciąż ma gigantyczne pole do rozwoju.

0

@BigShaq Mimo wszystko Dembele to raczej nie ta sama półka jeśli chodzi o talent i potencjał. Do tego wątpię czy jakikolwiek skrzydłowy na świecie obecnie pasuje bardziej do dawnego stylu barcelonskiego niż Neymar. Francuz to inny typ pilkarza i nigdy nie będzie grał tak dobrze kombinacyjnie na małej przestrzeni, troszkę człowiek chaos idealny do szybkiej gry na kontry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?