La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1058 Culés

1

Skoro mówimy o szerszym spojrzeniu to może taka taktyka wynika z braku odpowiedniej osoby na ławce? Może wszyscy grają do Leo bo po prostu ciężko jest zrobić co innego. Może to wynikać ze złego ustawienia(to na pewno), złego doboru piłkarzy(to też na pewno) i po części po prostu z braku umiejętności. Ale skoro niektórzy zawodnicy nie nadają się do ofensywnej, błyskotliwej gry to dlaczego grają w tej drużynie? Czy to nie rola trenera dobrać sobie odpowiednią kadrę? To nie wina trenera, że gramy w wyjściowym składzie bez żadnego skrzydłowego? To nie wina trenera, że gramy bez żadnego ofensywnego pomocnika? Oczywiście winę ponosi również zarząd i piłkarze. Jak czytam wypowiedzi, że to tylko i wyłącznie piłkarze zawiedli to śmiać mi się chce. Jasne Alba dał ciała strasznie w tych kluczowych meczach. Przy większości straconych bramek był zaangażowany. Ale hmm pomyślmy z czego to może wynikać. Może z tego, że rozegrał w tym sezonie jakieś 99% minut? Kogo to wina, że nie ma on kompletnie żadnego zmiennika? Imo Valverde i zarządu. Gdybyśmy zazwyczaj grali ładnie, ofensywnie, z pomysłem, dobrze ustawieni to ok można by zrzucić bardziej winę na piłkarzy, że dali ciała. Ale po 2 sezonach ciągłych błędów ze strony Valverde? Facet się nie uczy na błędach, gra niesamowicie asekurancką piłkę, boi się wyjść ze skrzydłowym na finał PK więc wystawia tam pomocnikoobróncę, wolno reaguje na wydarzenia boiskowe, stawia ciągle na bardzo sztywną linię pomocy, jest bardzo przywiązany do nazwisk. Popatrzy na takiego Suareza, koleś się kopie po czole przez cały sezon niemal, czy widzieliście żeby został posadzony na ławę? Po prostu żeby grał za niego choćby ten Malcom, albo zagrać Messim na środku, albo dać szansę Abelowi. Suarez ciągle jest wystawiany więc chłop się nawet nie przejmuje, że gra kaszanę. No skoro gram to znaczy, że dobrze gram. No ludzie, tych błędów Valverde nie da się zanegować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?