- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1196 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1196 Culés
55
Chciałbym ujrzeć prawdziwą rewolucję kadrową tego lata. Żadnych sentymentów i poklepywania po plecach.
1
@Kajtek77 Wiesz, że mam takie pragnienie od ładnych paru lat? Jeszcze się tego nie doczekałem i wątpię czy doczekam.
0
@SeeleyBooth Ostatni raz miejsce takie coś miało 5 lat temu gdy przychodził Enrique.
1
@SeeleyBooth A tak z ciekawości, kogo byś się pozbył?
1
@Kajtek77 Sprzedałbym: Rakitica, Semedo, Verme, Rafinhe, Malcoma, Umtitiego (jeśli przyjdzie de Ligt) oraz wszystkich wypożyczonych. Z Coutinho mam zagwozdkę. Do końca nie wiemy jaka pozycja w Barcelonie byłaby dla niego idealna. Może przy innym trenerze prezentowałby się lepiej. A Ty?
0
@Kajtek77 Dla mnie prawdziwa rewolucja to byłoby sprzedanie Busquetsa, Rakiticia i Suareza.
1
@SeeleyBooth Niemal tak samo, z zastrzeżeniem, że Coutinho sprzedałbym prędzej niż Malcoma. Umtiti to samo-jeśli nie przyjdzie De Ligt nic się nie stanie. Semedo gra strasznie asekuracyjnie w ataku, w obronie częste błędy-na sprzedaż.
A potencjalne wzmocnienia jak by u ciebie wyglądały? U mnie przede wszystkim konkretne zastępstwo dla Rakitica. Moim marzeniem jest Rodrigo/Ndombele (z przewagą Francuza). Niedrogi bramkarz na ławkę, Filipe Luis jako zmiennik Alby i ewentualnie prawy obrońca (tutaj widziałbym Cancelo-ponoć cena nie byłaby wygórowana). Atak to na pewno ktoś na lewe skrzydło i "9". Z napastników to przychodzi mi na myśl jedynie Griezmann, Jovic i Maxi Gomez.
0
@Kajtek77 Dałbym przede wszystkim szanse Puiqowi, z kupnem zastępcy Rakitica wstrzymałbym się. Mamy de Jonga, Arthura, Roberto, Vidala, Alene, Busquetsa. Chciałbym skrzydłowego z krwi i kości a'la Sancho czy Sane. Potrzebny jest piłkarz, który rozciągnie grę, wejdzie w drybling, ruszy po skrzydle. Na środek napadu Jesusa. Na prawą obronę mógłby nawet być Cancelo, chociaż nie ukrywam, że po cichu liczę na Wague. Rezerwowy bramkarz to w zasadzie nawet Pena, tutaj jest wybór.
0
@SeeleyBooth A widzisz, nawet nie pomyślałem o Sane :D
0
@Kajtek77 On jest typowym skrzydłowym, odnalazłby się tutaj jeśli grał też u Pepa. Może nie jest w pełni kompatybilny z DNA Barcy, ale czy każdy piłkarz musi być? Jeśli jest dobry technicznie (a jest), szybki, z dobrym dryblingiem. To czemu miałby się nie sprawdzić?