- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1739 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1739 Culés
14
Żadna przebudowa nie ma sensu z Valverde na ławce. To nie jest ten typ trenera do takich rzeczy. Gdyby miał pomysł, wizję i chęci to w ciągu tych 2 lat już byśmy widzieli zmiany - zarówno kadrowe jak i taktyczne. Tymczasem ciągle jest to samo, a nawet gorzej.
1. Podstawą jest wybór nowego trenera, pasującego do dawnej barcelońskiej filozofii.
2. Następnie zmiana dyrektora sportowego, który będzie szukał zawodników o odpowiednim profilu do gry w Barcy. Starczy tych nieudanych i nieprzemyślanych transferów przez które straciliśmy 3 lata.
3. Sprzedaż zbędnych zawodników oraz piłkarzy wypalonych, którzy już wiele do zespołu nie wniosą.
4. W mojej opinii i będę to ciągle powtarzał - kupno Griezmanna będzie błędem. To nie jest profil, którego potrzebujemy. Jeszcze rozumiałbym ten transfer gdyby to miał być następca Suareza. Ale skoro zarząd chce ściągnąć innego i to tylko zmiennika dla Luisa, to po co nam Francuz? Potrzebny nam top skrzydłowy na lewą flankę. Te pieniądze za Antoine powinni wpakować w Sane. Transfer napastnika Atletico to idealny przykład transferu Barcy w ostatnim czasie - znany, głośny i drogi. Kij z tym, że nie pasujący w 100% do tego czego tej drużynie potrzeba.
5. Kupno ofensywnego pomocnika lub DM w zależności od tego gdzie nowy trener chciałby ustawić de Jonga. Jeśli Holender na pozycję Busiego/Rakiticia to potrzebujemy ofensywnego pomocnika. Jeśli Frenkie miałby grać wyżej to potrzebny jest ktoś za Sergio - mój typ to Rodri, ewentualnie Ndombele.
6. Zmiennik dla Alby na lewej obronie - mój typ Filipe Luis za darmo. Idealny zawodnik w sytuacji kiedy Jordi gra 90% meczów w sezonie. Z miejsca zapewni wysoki poziom.
7. Jeśli Umtiti nie przejdzie operacji to uważam, że zarząd powinien go sprzedać i następnie zrobić wszystko żeby kupić de Ligta.
8. Reszta transferów w zależności od przebiegu okienka i wizji trenera.
3
@Granto przeczytalem pierwsze zdanie i dałem lajka, dalej mi sie nie chce czytać.
0
@Granto Piszesz że Griezmann się tu nie nadaje i się nie sprawdzi po czym wymieniasz Sane człowieku gdzie tu logika? Sprawdzony lew vs. kotek w worku
0
@MaTi61415 Czytaj uważnie, nie napisałem, że Griezmann się nie sprawdzi. To jest klasowy piłkarz i zapewne poradzi sobie w każdym zespole. Ale po prostu uważam, że nie jest to piłkarz, którego obecnie aż tak potrzebujemy. Chodzi mi o profil, nie o umiejętności. Sane to kot w worku? W tym sezonie 16 bramek i 18 asyst, w zeszłym 14 i 19. I to wszystko w najsilniejszym zespole w Anglii, pod okiem Guardioli. I co więcej w wielu meczach nie grał bo Pep postawił na Sterlinga i Bernardo. Kotem w worku to był Dembele, ale na pewno nie Sane.