La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1457 Culés

21

Neymar w Paryżu nie jest potrzebny. Posiadanie w składzie Neymara na walkę o ligę francuską jest jak przyjechanie czołgiem na ustawkę z 10-cio latkiem. Natomiast w Barcelonie bardzo by się przydał ktoś taki. Co by nie mówić jest to piłkarz wybitny, lepszy od na przykład Hazarda, Salaha czy Mbappe. Było mi bardzo szkoda kiedy odchodził, ale nigdy nie miałem mu za złe nic co byłoby związanego z jego transferem. Można powiedzieć, że w pewnym sensie rozumiałem jego decyzję i chęć zmiany otoczenia (tylko w pewny sensie, bo byłem pewny, że to krok w tył). Teraz z jednej strony bardzo chciałbym go znów w koszulce Barcy. Do tego powrót do przeszłości i comeback MSN. Z drugiej zaś strony bardzo wierzę w talent Dembele. Przez kontuzje nie jest on w stanie pokazać pełni swego talentu. Teraz pytanie... Czy te kontuzje zmarnują mu karierę i nigdy nie wskoczy na najwyższy poziom? Jeśli tak to wymiana z PSG byłaby dobrą opcją. W przeciwnym wypadku nie wiem co powinniśmy zrobić, chyba zostać z Francuzem... Ale to już trzeba dzwonić do wróżbity. Najgorsze przed nami, bo to wszystko może ciągnąć się przez całe wakacje. 

0

@KamQiX szejk i tak go nie sprzeda z dystansem do takich inf podchodzić lepiej....

0

@LeoMessi1994 Wiem, wiem... Podchodzę do tego z dystansem :)

konto usunięte

0

@KamQiX nigdy nie uważałem żeby Neymar w czymkolwiek był lepszy od Hazarda który wykrecal wspaniałe liczby w najbardziej defensywnej ekipie w Anglii. Do tego ma mózg a nie siano 

1

@KamQiX dobra, teraz poważnie. Sam marzyłem (??) żeby wrócił. Trochę taki mokry sen. Zwłaszcza teraz, gdy Barcelona potrzebuje Neymara na gwałt, a i sam Neymar chyba potrzebuje Barcelony. Nie uważam, że Dembele jest szklanką. To trochę mieszanka pecha, braku przygotowania, zbyt szybkiego powrotu po kontuzjach i chyba złej pracy fizjoterapeutów. Natomiast, nie podoba mi się na jakiej zasadzie miałby ten transfer zostać przeprowadzony. Nie chcę wymieniać Dembele, mimo, że NEYMAR >>>>>> DEMBELE, do tego nie ma wątpliwości żadnych. 
Ousmane to niebywały talent, obunożny, zagra na obu skrzydłach. Powiedzmy sobie szczerze - Messi młodszy nie będzie, a moim zdaniem Francuz stylem gry jest podobny (wiadomo, że z przymrużeniem oka). Gdy Neymar był jeszcze w Barcelonie chciałem, żeby Ousmane został następcą Leo i dalej tego chce. Nie chce go wymieniać.
Coutinho, Malcom, Rakitić, Umtiti, niech zarząd kombinuje. Cała ta 4 nie jest niezbędna (Ousmane w sumie też), może poza Umtitim jeśli nie przyjdzie MdL. A szczerze mówiąc, nie wiem czy nie lepiej sprowadzić do PSG porządnego pomocnika, stopera i skrzydłowego do odbudowy (Coutinho na skrzydle na tle farmerów da radę). Tyle ode mnie, chciałem napisać więcej, ale wypadło mi z głowy trochę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?