La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1085 Culés

1

Neymar byłby fantastycznym wzmocnieniem, genialny grajek. Ale martwi mnie fakt, ile meczów opuścił w ostatnich dwóch latach z powodu kontuzji: 20 w sezonie 17/18 i 25 we właśnie zakończonym sezonie (a jeszcze doszły mecze za uderzenie kibica i pojedyncze za nadmiar żółtych kartek). Warto wspomnieć, że kontuzje te przytrafiły się na pucharową fazę LM, tam gdzie potrzebowalibyśmy go najbardziej. Jeżeli Dembele to szklanka, to Ney w tej sytuacji to chyba kubek z wyjątkowo kruchej porcelany.

0

@damianex10 Dembus tez ma urazy....

1

@damianex10 jak ludzi boli zachowanie griezmanna to już kompletnie nie rozumiem jak ktokolwiek mógłby chcieć żeby ta zdradziecka szlora Neymar co ciągał Barcelonę po sądach. Nienawidzę go i lepiej żeby nie wracał, przy nim griezmann to aniołek. Jemu wybuchło ego po transferze najwyrażniej strasznie to ego się tu dusiło

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?