- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1168 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
6
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1168 Culés
3
Dobra okej Valverde zostaje... To on ma przeprowadzić konieczną rewolucję w klubie. Święte krowy mają wylecieć i nikt ma już nie być nietykalny, wiecie jak ja to widzę? Z klubu wyleci Coutinho, Malcom, Semedo, Gomes, Turan, Rafinha, Umtiti nie licząc Princa i Murillo. Przyjdzie Frenkie, Matthijs, Griezmann. Dalej będziemy grać niezwykle finezyjnym środkiem pola VBR. W ataku Griez dołączy do Leo i Luisa. Obrona bez zmian, Roberto na PO. Czyli rewolucja będzie aż tak wielka że będzie dotyczyła tylko jednego piłkarza z podstawowego składu. Z Cou zrobią kozła ofiarnego i na jego miejsce przyjdzie Antek. Suarez ma niepodważalne miejsce w składzie, nie licząc Messiego. W pomocy De Jong zagra jeden mecz w CDR lub innych towarzyskich meczach np. Puchar Katalonii. W obronie dalej Pique z Lengletem, De Ligt ława bo za młody żeby u EV grać. Szkoda trochę chłopaków z Ajaxu bo przy EV się zmarnują. Jak widać rewolucja się zapowiada imponująco i będzie przeprowadzona pełną parą. Żeby nikogo nie zdziwił fakt że w przyszłym roku to Real wygra wszystko, a z Barcelony znów będzie beka, bo tym razem City odwróciło stratę 0-4 po pierwszym meczu półfinałowym LM. Żeby czasem zarząd nie obudził się z ręką w nocniku.
0
@Barca_Big_Moment nie chcą Bartka na taczce wywiesc co poradzić :/
0
@Barca_Big_Moment Myślę, że dokładnie tak będzie jeśli Valdi zostanie. Mydlą oczy dziewięcioma transferami, tyle że do pierwszego składu będzie jeden.
0
@Barca_Big_Moment
Jak dla mnie, to Coutinho sam zrobił z siebie "kozła ofiarnego". Ludzie tyle piszą o tym, że może pod wodzą innego trenera on będzie lepiej grał itd. Ale jak może lepiej grać koleś, którego główną akcją przez ostatnie pół roku jest mało inteligentne i przy tym mało żywiołowe kopnięcie piłki wprost w nogi przeciwnika, a następnie zatrzymanie się i brak jakiejkolwiek woli odzyskania tej piłki, zawalczenia jeszcze. Chyba nikt nie powie, że trener Valverde kazał mu grać jak ciota... i jeszcze to zatykanie uszu przed kibicami...