La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1177 Culés

1

Jestem ciekawy tego, co by było gdyby reprezentację Polski objął trener wyznający filozofię gry według Johana Cruyffa. Ile czasu by minęło, żeby piłkarze załapali wszystkie schematy i grali podobnie do np. Ajaxu :)

1

@adambądkowski93 czasem mi sie wydaje jakby tym naszym piłkarzom sie nie chciało więc raczej niemożliwe do wykonania....umiejętności można zastąpić motywacją i sercem na boisku wystarczy zobaczyć na MŚ na reprezentacje Iranu jak walczyli z lepszymi zespołami a u nich w kadrze same nonamy tak samo ruscy nie wydaje mi sie zeby mieli lepszych piłkarzy jak my a gdzie zaszli oni a gdzie my . Umiejętności można zastąpić ale do tego potrzebne są chęci a nie gadka naszych jak zwykle ,,rywale byli szybsi"....

0

@adambądkowski93 Zostałby zwolniony bo piłkarze by nie dali rady tak grać. U nas brak kreatywności i gry bez piłki. Jakość piłkarzy nie pozwala grać krótko i szybko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?