- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 647 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 647 Culés
12
Wygląda na to, że Sociedad bardzo mądrze się wzmocni. Mówi się, że mają pozyskać Isaka. Zachwycał w Eredivisie na wypożyczeniu z BVB w barwach Willem II. W 16 meczach strzelił 13 goli i zanotował 7 asyst. Jego transfer ma kosztować 10 mln euro. Pozyskali już Alexa Remiro (24-letniego bramkarza Bilbao). Do drużyny ma dołączyć wkrótce Portu - 9 goli i 3 asysty w zeszłym sezonie w La Lidze w barwach Girony. Jego na pewno kojarzycie. Negocjują także transfer Skov Olsena - 19-letniego skrzydłowego Nordsjaelland. Interesowała się nim sama Barcelona. W tym sezonie 44 mecze (3657 rozegranych minut) i 26 goli i 6 asyst. Większą rolę w zespole będzie też odgrywał Ander Barrenetxea - skrzydłowy z rocznika 2001, który zapowiada się naprawdę świetnie. Rozegrał już 400 minut w La Lidze i strzelił bramkę z Realem Madryt. Wygląda to naprawdę ciekawie. Jeśli wszystkie transfery uda im się dopiąć i możliwe, że jeszcze kogoś pozyskają, to będę z uwagą obserwował ich poczynania w przyszłym sezonie La Ligi.
0
@ViscaBarca123 Idealna drużyna do gry w FMa
0
@ViscaBarca123 Isak to może być kozak, warto go śledzić. Jego kariera znacznie odżyła w Holandii
2
@ViscaBarca123 Isak nie grał w Vitesse a w Willem II, reszta się zgadza;)
0
@voetballer Dzięki, poprawione. Wszedłem na Transfermarkt, żeby sprawdzić dokładnie i nie wiem skąd mi się wzięło to Vitesse. :D
0
@ViscaBarca123 fajnie. Mam nadzieje ze wrócą do formy sprzed kilku sezonów. Gdzie te Odriozole, Willamy Jose i inne Vele ładowali gola za golem. Fajnie się na ich grę patrzyło.
0
@ViscaBarca123 Isak, ahh, porównywany do Zlatana jest.Z rana o nim pisałem