La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 801 Culés

2

Lubię Griezmanna, serio. Jednak mam duże wątpliwości co do poprawności tego transferu. Jeśli miałby grać na 9 lub jako ofensywny pomocnik w 4-2-3-1 to spoko. Jednak ostatnio skrzydłowy z niego żaden. Dziś przeciw potężnej Andorze ani jednego udanego dryblingu, średnia z całego sezonu to 0.5 dryblingu na mecz(!). Boczni obrońcy częściej wchodzą w drybling niż on, taki zawodnik ma robić przewagę w bocznych strefach? To byłby drugi po Cou zmarnowany talent rzucony na nieswoją pozycje. Nam właśnie brakuje kogoś kto szarpnie skrzydłem lub z głębi pola, bo prócz Leo i Dembele takiego zawodnika w kadrze nie ma, Griezmann też nim nie jest.

1

@messi564 nie patrz na niego przy jednym słabszym meczu

1

@Messibestplayerintheworld ja nie uważam go za złego piłkarza, jest genialny, ale gdy gra ustawiony centralnie, śledzę dużo spotkań Atletico i Antek jest decydujący, jednak ja oceniam jedynie jego użyteczność na skrzydle, Francuz traci tam 50% swojego potencjału, a nie sądzę że przy Leo i Suarezie będzie grał w środku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?