La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 656 Culés

konto usunięte

2

Dla wszystkich, którzy mówią iż po transferze (nierealnym jak dla mnie) Mbappe do RM nie będziemy mieli żadnych szans :) idąc śladami Hajty skład RM z sezonu 2003/2004 m.in. Raul Ronaldo Zidane Figo Solari Casillias Carlos Beckham Salgado Helguera Cambiasso itp. zwycięstwo ligi? Valencia z Mista czy Vicente. LM? Porto. Pichar ligi? Zaragoza. Także no ten ...

0

@Ghotti Nie ma co dramatyzować, ale patrząc na to, że obecnie na prawym skrzydle w Realu gra albo Bale, albo Vasquez, to nie da się ukryć, że taki Mbappe na pewno by podwyższył poziom ofensywny drużyny z Madrytu. Gdyby Messi odszedł nagle z Barcelony, to też nie jest powiedziane, że Barca nie miałaby szans w walce o Ligę, ale na pewno zjazd poziomu drużyny byłby odczuwalny. Dlatego to normalne, ze ludzie się martwią transferami u największego rywala.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?