- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1430 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
69 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1430 Culés
28
Nie jesteśmy już klubem, który przyciąga mocniej niż inne. Nie mamy trenera, o którym zawodnicy mówią: "Marzę, żeby mnie trenował, jest najlepszy na świecie", nie mamy już swojego stylu, który wyróżniał nas od innych, większość pozycji jest zabetonowana, gra z Messim jest coraz mniejszą kartą przetargową ze względu na jego wiek. Do tego nasze blamaże w Lidze Mistrzów i jest obecna sytuacja. Jedyne czym możemy przekonać zawodnika, żeby nie szedł do City, Realu,Juve lub Liverpoolu to pieniądze.
1
@badej60 prawda, dodał bym też ładne miejsce to mieszkania :-)
4
@badej60 Ważne, że mamy teraz koszule w krate i Ivana ;)
1
@badej60 ale za to mamy pernamentny lament na wszystko, i malo merytoryki wiec z pewnoscia rzesze kibicow chetnie tu zagladaja
2
@badej60 Czytając to forum odniosłem całkowicie odmienne wrażenie. 90% osób na tej stronie uważa że to wielki honor i zaszczyt grać ( a czasem nawet nie grać) dla nas że w sytuacji kiedy jakiś zawodnik wybiera inny klub to wniosek jest prosty... jest głupi, pazerny, brak mu pokory, leci na kasę, nie ma wartości, i w końcu przecież i tak był słaby! oby mu tam szło jak najgorzej słabiak jeden. A mógł siedzieć na ławie tak wspaniałego klubu jak Barcelona ... bałwan !
Staram się przy każdej możliwej okazji tłumaczyć ludziom ... prosić żeby się obudzili z wieloletniego snu i zdali sobie sprawę z aktualnej wartości sportowej klubu. Ale wszystko na marne :( codziennie widzę te gniewne komentarze dumnych kibiców najlepszego klubu na świecie... jak to głupi i pazerny musi być ten czy inny skoro ma czelność zastanawiać się nad tym czy przyjść do nas czy nie ....
Jak bym miał napisać co myślę o większości tak piszących to pewnie bym poleciał na tydzień na wakacje więc się powstrzymuję :)