La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1450 Culés

2

Klub nie otrzymał jeszcze żadnej informacji od de Ligta. MD

konto usunięte

0

@kkbarca Te wszystkie doniesienia prasowe (dosłownie wszystkie, nie ważne czy to Sport, czy Gerard Romero czy jak mu tam) są tyle samo warte co i moje przypuszczenia a i nawet podejrzewam, że ja mogę być bliżej prawdy - a mianowicie, że po 1 lipca de Ligt przyjdzie do Barcy.

0

@TheNekro94 chodzi o to że wczoraj catradio i te niby ważniejsze źródła Barcelony przekreslali już ten transfer A dziś MD mówi że żadnej decyzji De Ligt nie podjął. Trzeba czekać do rozpoczęcia okienka..

0

@kkbarca Jeśli faktycznie istnieje temat Neymara to podejrzewam że zakup De Ligta nie dojdzie do skutku z oczywistego powodu - $$$. Jest jeszcze temat Griezmanna. Jeśli faktycznie już są posłowie i temat jest ustalony od paru miesięcy (jak to twierdził publicznie dyrektor Atletico) i tylko czekają do 1 lipca i obnizenia klauzuli to moim zdaniem nie ma szans by w tym okienku wydać blisko 300 mln (100 Ney + ktoś od nas, 120 Antek i ok 70 De Ligt), my nie Real.

konto usunięte

0

@kkbarca O tym też mówię. Oni co chwila podaję sprzeczne ze sobą newsy. A ludzie to kupują... Brak słów po prostu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?