La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1062 Culés

konto usunięte

0

Jedno jest pewne, jeśli szejk będzie miał do wyboru negocjowanie z Realem / Barceloną to wybierze Real, PSG ma lepsze stosunki z Realem. Jakiś czas temu Barcelona miała konflikt z PSG.
Neymar to bomba marketingowa, a Perez takie lubi. Jeśli dojdzie do transferu Neymara to Hazard poleci na "10" za Benzemą/Joviciem, Neymar na lewą stronę, a prawą zajmą Vinicius/Rodrygo.

Z drugiej strony nie wiem czy Perez jest zainteresowany Neymarem, 2 dni temu dobre źródło jeśli chodzi o Real - Josep Pedrerol poinformował, że Real wyklucza transfer Neymara.

konto usunięte

0

@Aerox Neymar nie ma nic do gadania?

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

0

@Odesseiron Ma, ale jak widać jest konflikt między szejkiem, a Neymarem i to może skomplikować jego transfer akurat do Barcelony.
Zresztą chyba każdy poznał już się na Neymarze, pójdzie tam gdzie będzie większa kasa... Jego ojca można porównać z Mino Raiolą.

1

@Odesseiron no w sumie w takim wypadku do gadania miałby tyle że albo Real albo zostaje w Paryżu :P

konto usunięte

0

@Aerox @Striker Mi tam wszystko jedno co on zrobi. Nie chcę go tu, ale jak przyjdzie to lamentować nie będę. Jak pójdzie do Realu, to też lamentować nie będę.

0

@Odesseiron jak pójdzie do Realu to życzę im powodzenia, Hazard, Neymar, Vini, Rodrygo wszyscy na lewej stronie a po prawej Lucas Vazquez xD

konto usunięte

0

@Striker Przecież sam Rodrygo mówił, że może grać na prawej stronie, w Santosie też grał na tej pozycji. Hazard może grać na "10" co sam potwierdził.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?