La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

0

Wszyscy którzy myślą, że Cou + 100 mln = 260 mln to się grubo mylą bo obecnie Coutinho jest wart góra 100 mln, więc kwota za Neymara to około 200 czyli mniej niż kwota za, którą odszedł.

3

@blaugrana1980 wszyscy to się grubo mylą, którzy wyceniają Neymara na 300 mln.

2

@Gaucho jeśli zapłacimy 100 mln + Cou to będzie rozsądna oferta bo na dzień dzisiejszy to jest około 200 mln

0

@Gaucho są tacy?

0

@blaugrana1980 A ile za Cou daliśmy? 160 o ile mnie pamięć nie myli ze zmiennymi, bez 120, więc dając 100 ze swoich + Cou za którego daliśmy już wcześniej ze swoich 120 + zmienne wychodzi 260 a nie ważne jest że teraz jest wart tyle i tyle bo my ze swoich wyłożyliśmy na niego taki szmal. Jeszcze sie nie zdziwie jak Cou zostanie a Neymar nie przyjdzie.

1

@blaugrana1980 rozsądnym będzie jak sobie Neymara odpuścimy.

0

@Dawid1996NL Był taki jeden ostatnio co pisał, że Florek go za 300 mln kupi XD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7416623

0

@Gaucho I tak coś wątpię, że przyjdzie.

1

@Coutinho007 to przez te upały. :)

0

@Dawid1996NL ostatnio chłodniej było ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?