La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1678 Culés

0

Llorente z Realu do Atletico zza 40mln?
Faktycznie taki dobry czy inne kluby po prostu potrafią handlować?
My Rafinhi i Denisa razem za taką kwote nie damy rady puścić i teraz nie wiem czy są o tyle słabsi czy u nas sami frajerzy w księgowości.

3

@sopelinho 30 mln+zmienne, wydaje mi się, że to dobry deal w dwie strony. Cholo zrobi z niego potwora na DM.

0

@sopelinho Frajerzy w księgowości xDDDDD

1

@sopelinho z Całym szacunkiem do Szklanego Rafy i Wiecznie utalentowanego 25 letniego Denisa Ale nie porównujmy ich do rzeczywiście perspektywicznego Llorente z potencjałem. A Llorente poszedł za 30 wg TM.

konto usunięte

3

@sopelinho Denis się nie przebił do pierwszego u nas ani w Arsenalu. Rafinha to wieczna kontuzja więc jak można oczekiwać że weźmiemy za nich duże pieniądze? Llorente dobry sezon, 24l wychowanek gość się może sensownie rozwinąć to i cena znośna.

1

@Ghotti Dokładnie, do tego w Realu mogą za nim za jakiś czas płakać jak u nas za Thiago.

konto usunięte

1

@Coutinho007 dokładnie. 30 mln za niego to dobry deal jeśli to prawda dla atletico oczywiście jeśli 40 wtedy dobry deal dla obydwu stron nie rozumiem skąd ten płacz ze Perez zrobił kolejny świetny deal.
Niezaprzeczalnie zrobił świetny deal z Morata ale Llorente bym nie powiedział.

0

@Ghotti Tym bardziej, że Llorente nie raz pokazał, że naprawdę jest dobry i może być wartościowym zawodnikiem czego o Jeźdźcu bez glowy 25 letnim Denisie czy szklanym Rafie nie mozna powiedzieć za bardzo.

1

@Coutinho007 Dzięki, konkretna odpowiedź. Przyznam, że nie kojarzę talentu tego Llorente i już się bałem, że to kupa hajsu za jakiegoś przeciętniaka.

0

@Ghotti Dzięki, widać Atletico zamierza dalej pomieszać w lidze.

0

@sopelinho Nie no Llorente może nie jest jakiś Wow ale solidny jest i czasami fajnie zastępował Casemiro, owszem nie jest to drugi Busi ale po prostu gość jest solidny i wg mnie te 40 mln to naprawdę spoko cena jaką dało za niego Atletico.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?