La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1334 Culés

18

Ja wam mówię. W tym okienku pozyskamy Neymara, Griezmanna i de Ligta.

2

@Nano22 mam nadzieje.

konto usunięte

2

@Nano22 @Rewolucja123 Niemożliwe do wykonania, budżet płacowy nie jest z gumy przyjdzie tylko jeden albo Ney albo Grizz a de Ligta już raczej u nas nie zobaczymy, nie trafi przez Raiole

1

@19cukier48 Zakład?

konto usunięte

0

@Nano22 O co się zakładamy ?

0

@19cukier48 Przelanie pieniędzy na dowolną akcję na siepomaga.pl. Kwota do ustalenia.

2

@19cukier48 Alozcie sie o 50zl na akcje charytatywnr, jak @SeeleyBooth i @Wawrzyszewski wcziraj.

konto usunięte

0

@Nano22 U mnie krucho z kasą mam długi niestety

0

@19cukier48 No to wygrany poleca przegranemu wszystkie komentarze przez cały wrzesień.

0

@Nano22 no to niezle. Xd

0

0

@Nano22 ja mogę się założyć o te 5 paczek na zwierzaki

konto usunięte

1

@Nano22 Zgoda niech będzie, ale ja tez rzadko zaglądam na strone.
@Transu96 Czemu śmiejesz się z ludzkiego nieszczęścia, jeszcze na dodatek ten dziad Morawiceki ciągle podnosi podatki bo ni ma wincy piniendzy na 500+
Jak w tym klasyku "Piniendzy po prostu nie ma i nie bendzie" , jeszcze chcą wprowadzić podatek katastralny to w ogóle my (Polacy) mamy przesrane ....

1

@snoopdegie Ok. Ja stawiam że cała trójka będzie zawodnikami Barcelony do końca tego okienka.

0

@Nano22 ja stawiam że neymar nie przyjdzie, w de ligta też nie wierzę, ale jest realniejszy. Griezmann przyjdzie. Powodzenia mistrzu :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?