La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1215 Culés

0

1 lipca kupujemy Griezmanna A transfer Neymara zanika. Może stać nas kupić ich obu, ale z wypłacanie ich gigantycznych pensji to już będzie problem. Pierwszy tydzień okienka i będzie dementowanie transferu Neymara.

16

@kkbarca dobrze, że mamy tutaj kogoś od finansów klubu

konto usunięte

10

@Katalończyk 99 Ludzie od finansów, najlepsi trenerzy, eksperci. Cała La Rambla

4

@BykFCB podziwiam, że steruja chociaż jednym sektorem biznesowym z takiej odległości. Ciągle telefony, pewnie noce zarywa żeby być w kontakcie z zarządem,wszystko jeszcze wyliczać, spotkania po Europie a jeszcze ma czas na przekazanie zwykłym szarym kibicom tak cennych informacji. Szacunek

konto usunięte

0

@Katalończyk 99 nie trzeba mieć wgląd w finanse żeby pewne rzeczy widzieć, popatrz na polskie podwórko, każdy myślący wie ze naszego państwa nie stać na 500+ a mimo to rząd i ich finansisci wmawiaja nam cos innego.

0

@Avada Kedavra to trochę co innego bo Barca ma przychody o których nie mamy szczegółowych informacji. Powiedzą że mają np. 100mln na transfery a może mają więcej bo nie chcą żeby ceny zawyzali. Co tam jest wypisane w kontraktach to tylko zawodnik i klub wie. Kiedy, co i jak opłacają to gówno wiemy. Wróżenie z fusów. Przykład 500+ trochę mizerny bo Barca nikomu nie daje za darmo pieniędzy. Pamiętaj, że Ney i Antek robią przychody gigantyczne a karyna z góry Kalwarii nawet podatków nie odprowadza

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?