- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 765 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 765 Culés
0
Wróciłem po długiej przerwie do oglądania serialu „Lucyfer”co za mózg wymyślił 26 odcinkowy sezon ?! Dla takiej produkcji 10, no może max 13 odcinków to jest góra.
1
@IronSanHybrid Dla 4 sezonu warto się przemęczyć.
0
@Grzesior667 No właśnie ludzie tak mówili i zacząłem oglądać od 4 odc 2 sezonu. No, ale jak zobaczyłem ilość odcinków w 3 to mi ręce opadły...
0
@IronSanHybrid 3 sezon lekko ratuje końcówka. Uroki serialów tworzonych przez telewizję. Ale z tych 26 odcinków masz 2 bonusowe, które są bardzo fajne.
1
@Grzesior667 Jakoś te 22-23 odcinki w Supernatural jeszcze potrafię strawić bo mam sentyment do tego serialu. Lucyfera jako serial ratuje bardzo dobry główny aktor i jego akcent :P Historia też nie głupia tylko odcinki przewidywalne i się straszliwie ślimarczą... 26 odc to jakieś nieporozumienie toż to spokojnie 2 sezony są... 1 sezon był spoko, 2 to marnowanie potencjału, a kilka pierwszych odc 3 sezonu to dalej kontynuacja marnotrawstwa potencjału. Mam nadzieję, że ten 4 sezon jest wart świeczki.
0
@IronSanHybrid ja właśnie zaczęłam drugi sezon i mi się podoba jak narazie. Mam nadzieję, że później też tak będzie :)
0
@Lola120 Ja doszedłem do 4 odcinka 2 sezonu i już dalej nie mogłem. Teraz wracam po bardzo długiej przerwie właśnie dla podobno świetnego 4 sezonu.
0
@IronSanHybrid mnie zachwycił główny bohater. Ten jego głos wspaniały :)
0
@Lola120 Jak na razie to On utrzymuje mnie przed ekranem. Świetny aktor, a do tego jego akcent.
0
@IronSanHybrid Z Tomem Ellisem polecam serial "Rush".
0
@Grzesior667 Dzięki, zerknę w wolnej chwili.
0
@IronSanHybrid A mi się akurat 2 sezon bardzo podobał ... głównie przez postać Mamy i wszystkich zawirowań, które przez nią wynikały, plus wtedy dołączyła Ella, która jest świetna... 3 sezon już bardzo mi się ciągnął
2
@jachuu9 Dla mnie postać mamy była bardzo słabym wątkiem. Owszem wątek z potencjałem, ale niewykorzystanym.