La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1466 Culés

22

Barcelona rozważa danie w sezonie więcej minut drugiemu bramkarzowi. Neto ma brać udział również w meczach ligowych, a nie tylko w Pucharze Króla, aby utrzymać go w pełnej gotowości.

9

@Gaucho Chyba żart...

konto usunięte

20

@Gaucho Prawdopodobnie dlatego, że chyba dopiero od półfinału Pucharu Króla ma być mecz i rewanż. W ten sposób odchodzi wiele spotkań w pucharze. Hiszpanie w końcu zdecydowali się na jeden mecz, wzorem innych lig.

24

@Danny Gaucho osobiście nigdy nie widziałem problemu w tym, żeby drugi bramkarz rozegrał kilka spotkań w lidze.

1

@Gaucho W sumie. Moglby dostawac szanse mniej więcej, jak będą rozgrywane mecze co 3 dni. Np. Liga w wtorek/srode, to zagra Neto, weekend liga MATS, LM MATS, liga MATS i znowu np. liga Neto.

9

@Gaucho oczywiście że żaden problem. Szkoda że nie wpadli na to mając takiego kota jak cilessen i to jest właśnie ten żart

1

@snoopdegie Dokładnie o to mi chodzi.

0

@Gaucho w pełnej gotowości to on ma byc codziennie, niezaleznie od tego czy gra czy nie, za to mu placa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?