La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1585 Culés

41

Najnowsze informacje podają, że Sarabię w Sevilli ma zastąpić...Ziyech. Ma kosztować 30 mln euro. To byłby świetny transfer dla Sevilli i dla całej La Ligi.

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 to żeś mnie zaskoczył, fajny transfer, NICE

0

@ViscaBarca123 A miał iść do Bayernu chyba, nie? Hehe 30 mln euro to już ciut za dużo dla Bawarczykow.

0

@ViscaBarca123 za 30mln to każdy klub powinien go kupić, nie wierzę, że tyle kosztuję, a taki Tottenham czy Arsenal go nie kupią.

1

@Criss18Barca Bayern przez całe lato będzie robił podchody pod Sane i Nicolasa Pepe. Pepe odejdzie gdzie indziej, a Sane zostanie w City i tyle z tego będzie. Dodatkowo nie wyrwą z Chelsea Odoia. :D

1

@FCB24 Ziyech mógłby grać w wielu lepszych klubach. Bayern, Liverpool, Arsenal, Tottenham, BVB itd. Podobno taką ma klauzulę. Kradzież.

0

@ViscaBarca123 eee nie uwierzę, Ajax zamieni na Seville. Podajcie mi jeden konkretny argument, prócz tego że w sumie zmienia ligę na bardziej imponującą ale to żaden przeskok

0

@snoopdegie lepsza liga to raz, dwa Sevilla jest świetnym przystankiem, jeśli sobie tam poradzi i będzie liderem to będzie w topowym europejskim klubie, jeśli nie to zostanie w Sevilli bądź odejdzie do slabszego klubu.

1

@MadafakinGuy Ajax też jest takim klubem i myślę że jak ma odejść to tylko i wyłącznie do klubu lepszego i o wyższej renomie niż ajax

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?