La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1708 Culés

1

Niezależnie od tego, co Barca mówi publicznie, "operacja Neymar" posuwa się do przodu, ale też warunkuje planowanie kadry na przyszły sezon.[Sport]

4

@kkbarca Co więcej... Moim zdaniem warunkuje planowanie kadry nie tylko na przyszły sezon, ale i dłużej.

Ponadto nie wiem czy każdy zdaje sobie sprawę z ogromu ryzyka jakie poniesiemy przy tej transakcji. Jest w takim wieku, że niewypał w postaci kontuzji, zjazdu formy = katastrofa finansowa, marketingowa i sportowa. Nie odzyskamy za niego już żadnych sensownych pieniędzy.

konto usunięte

0

@kkbarca sport i te ich wymysly xd sprawa posuwa sie do przodu, a zatrzyma się, gdy dojdzie do kontaktu z Nasserem xd

0

@SeeleyBooth Dajmy już spokój z tym ryzykiem. Messi Suarez czy inni każdy się może połamać. Dembele ma 20 % jakości Neymara Coutinho nic nie gra. Neymar jest pewniakiem. Lubię Coutinho i chciałbym żeby został a do Dembele nic nie mam wiem że ma ogromny talent itp ale Neymar ich zjada i zdecydowanie wole jego niż tą dwójkę.

1

@matirix20 W ogóle nie wiesz o czym piszę.

konto usunięte

0

@matirix20 Dobry komentarz. Dembele w formie to 20% Neymara, ale on w formie jest niestety rzadko i tylko przez chwilę, bo gdy do niej dochodzi nagle łapie kontuzję bez kontaktu z rywalem. Zaczyna się leczenie, a po nim ponowne 2 miesięczne łapanie formy, a potem znów kontuzja. Zrobił już takie 3 cykle w Barcelonie (wszystkie kontuzje bez kontaktu z rywalem!) Natomiast Coutinho daje Barcy mniej niż Alena. Neymar sportowo daje dużo więcej niż ta dwójka razem wzięta, o marketingu nie będę już nawet wspominał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?