- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1436 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
18
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Lanosss
11
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
13 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1436 Culés
1
Douglas, Prince, Murillo, Verma, wszyscy odchodzący związani z pozostałymi drużynami i sekcjami - dziękujemy i powodzenia.
0
@Kompletny weź jeszcze Rakiete im właduj na pokład za dobra cenę
Może się nie zorientują
0
@patrykzmc2000 to Douglas i reszta mają sobie kupić Ivana?
0
@Kompletny wścibski kolega :v
Chodziło o to,żeby zabrali go ze sobą przy okazji,ale żeby jakieś MU czy ktoś sypnął za niego kasę i przekonał zarząd do sprzedaży
0
@patrykzmc2000 zarząd to sam bym z nimi pożegnał za darmo (tak jak trenera). Jeśli chodzi o sprzedaż to głównymi problemami na ten moment podobno są Valverde i sam Rakitic, a nie zarząd.
0
@Kompletny skoro trener jest problemem to i zarząd tym bardziej . To oni dali mu nowa umowę.
Również oni po takich batach z Liverpoolem i drugi rok z rzędu taka parodia. I oczywiście przegrany finał PK z Valencia .
A oni nic,dalej go trzymają i chodzą do mediów i opowiadają,ze treneiro ma ich wsparcie i są zadowoleni z jego pracy. Tak, to tez jest problem!
0
@patrykzmc2000@patrykzmc2000 Nie nie są problemem
Problem są co najwyżej "kibice" sukcesu którzy mają jakieś wybujale żądania
1
@MarioVeB! No wybacz, ale jeżeli Ciebie zadowala co rok euro wpie#### w LM No to proszę bardzo. Ale chyba każdy kibic swojego klubu chce oglądać swoją drużynę,która gra pięknie dla oka,którą chce się oglądać. W tym przypadku ani jedno ani drugie nie ma miejsca. Tak jak wspomniałem kompromitacja w Lidze Mistrzów,po raz drugi z rzędu!!! Oczywiście możemy jeszcze dodać porażkę w finale pucharu pocieszenia -PK.
Taki klub ja Barca nie powinien sobie pozwolić na taką klapę. Wiec to raczej nie chodzi o kibiców sukcesu jak wspomniałeś a o to, ze Barca staje się pośmiewiskiem z której wszyscy się śmieją. Już pominę fakt,ze co roku wydajemy kupę kasy na transfery a tak naprawdę nic z tego nie wynika.
0
@patrykzmc2000 Mario po prostu prawie zawsze musi być w mniejszości. Problem z zarządem jest oczywisty, ale tak jak pisałem, jeśli to prawda, że chcą sprzedać Rakitica, a sam zawodnik i trener się nie zgadzają to w tym przypadku nie można mieć do nich pretensji.