La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1466 Culés

konto usunięte

12

Swoją drogą nie uważacie, że przezabawna/tragiczna byłaby wymiana Cou+Dembele za Neymara? Nie wiem na ile to realne, ale skoro takie rzeczy się dzieją. :D
Stawaliśmy na uszach i głowie, by ściągnąć tę dwójkę (nie muszę przypominać jak trudno było to zrobić), bo przez kogoś nie zdążyliśmy kupić następców w rzeczywistych cenach. Teraz oddalibyśmy dwójkę zawodników za piłkarza, który postawił nasz klub w takiej sytuacji. :D Gdyby to się stało, przecierałbym oczy ze zdumienia. :)

0

@student97r A kto wiedział, że Coutinho okaże się takim niewypałem a Dembele szklanką na dłuższą metę?

0

@student97r Nie, nie uważam tak. W tamtym momencie taka wymiana była zasadna. Po prostu w życiu nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli.

konto usunięte

6

@student97r Taki ruch byłby zwykłym frajerstwem z naszej strony. Coutinho+50 mln to już jest szczyt.

5

@barcelonaLM Jeszcze nie wiadomo czy Dembele jest szklanką na DŁUŻSZĄ metę. A Cou pokazuje w repce, że jest genialnym piłkarzem tylko musi być na odpowiedniej pozycji.

konto usunięte

0

@SeeleyBooth No tutaj się zgadzam. W życiu nie zawsze jest tak jak byśmy sobie wymarzyli. :)
@barcelonaLM Takie rzeczy ciężko przewidzieć. :)
@Kajtek77 Szczerze mówiąc wolałbym zacząć sezon z Dembele i Coutinho. :) Nie wiem na ile te plotki z Neymarem są wiarygodne. Sporo osób o tym pisze i w niektórych przypadkach są to poważniejsze źródła.

0

@Tomek_TF Dwa sezony spędzone na kontuzjach i to mięśniowych... Przecież można wywnioskować, że jest podatny bardziej niż inni. Co do Cou można się zgodzić, niewypałem jest, ale na skrzydle. Problemem jest to, że perspektyw do zwolnienia Valverde już nie ma

konto usunięte

0

@student97r Dla mnie "samo" sprowadzenie Griezmanna to już jest prawdziwa bomba z naszej strony. Też chciałbym nadal oglądać Cou i Dembele w naszych barwach :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?