La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1457 Culés

3

Argentyna wreszcie gra jak drużyna. Piłka przechodzi przez całą szerokość boiska, a nie tylko przez Leo. Jakby się wszyscy lepiej zagrali, dodać do składu Pawełka Dybale i można coś próbować w Katarze :D

0

@Tomek_TF no nie wiem. W pomocy coś wnosi tylko Paredes, Foyth walczy, ale jest niepewny. Już nie chcę mówić nawet o Otamendim i Pezzelli, bo to co robią to kryminał. Lautaro też mocno bez szału. Messi z Aguero ciągną ten wózek, a Tagliafico z Foythem i Paredesem próbują im pomagać. Progres jakiś jest, ale z taką grą nie będą mieć szans z lepszą drużyną, jak Hiszpania, Francja, Niemcy czy nawet Portugalia.

0

@Johnnie_Walker Do mistrzostw jeszcze trochę czasu zostało. Mają młodych, trochę ogrania i mogłoby to zacząć funkcjonować. Ale fakt, z takimi zespołami jakie wymieniłeś obecnie nie mieliby szans.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?