- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 765 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 765 Culés
45
Leonardo ma kontakt z otoczeniem Coutinho, który byłby bardzo zainteresowany projektem PSG. [Paris United]
85
@BarcaInfo Ach ten legendarny "projekt PSG" :D
1
@KamQiX W sumie teraz chyba politykę zmienią, Ander Herrera, Sarabia za Dii Marię który powoli juz usuwa się w cień, do tego zakupią stopera, i możliwe że Cou
Zdrowe transfery , i dość mocne
3
@KamQiX To ten sam projekt, jak w szkole. Zwlekasz z jego zrobieniem tak długo, że w końcu i tak dostajesz pałę.
0
@BarcaInfo oni maja jakis projekt ? Bo mnie się wydają ze kupują na pale bo maja kase i tyle ;)
2
@BarcaInfo Zdaję sobie sprawę, że po minionym sezonie wiele osób chce sprzedać Coutinho, ale jak dla mnie to byłaby naprawdę wielka strata. Fakt, ten sezon miał kiepski, ale pamiętajmy też o pierwszym półroczu w Barcelonie, kiedy grał świetnie. To naprawdę wyjątkowy zawodnik z niesamowitą techniką, który zapewnia bardzo dużo jakości. Od kilku lat byłem wielkim zwolennikiem jego transferu do FCB, na początku zeszłego roku bardzo się ucieszyłem, kiedy został klepnięty. Myślę, że skreślanie takiego zawodnika (nawet tak drogiego) po jednym słabym sezonie byłoby błędem.
Przyznam, że o wiele bardziej wolałbym, żeby odszedł Dembele. To też świetny piłkarz, w dodatku kilka lat młodszy, ale jednak jest mocno kontuzjogenny i miewa bardzo nieprofesjonalne podejście do futbolu, przez co jak dla mnie jest niewiadomą. Neymar prawdopodobnie wróci, niemal na pewno przyjdzie Griezmann, gdyby został Coutinho (jako ŚP/ŚPO, a nie LS), to moim zdaniem mogłoby to wyglądać naprawdę świetnie.