- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1124 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1124 Culés
0
Juventus ma w tym momencie w kadrze czterech stoperów + Can może grać jak ŚO. Chiellini i Bonucci raczej są nietykalni na razie, Rugani podpisał nowy kontrakt w marcu, a z kolei Juve nie wydaje mi sie klubem, który miałby od razu wypożyczyć dopiero co sprowadzonego 21-latka.
Jesteś De Ligt pewny, że tam pograsz więcej? :)
5
@Striker Stary, szanujmy się, Chiellini ma swoje lata, Bonucci w średniej formie, Rugani to przeciętniak, Can raczej out , bo Sarrismo, choć Demiral otworzył strasznie oczy
Zobaczymy jak to z nim wyjdzie, oby jednak wybrał Barcę, bo na ten transfer czekam najbardziej, właściwie nie wiem dlaczego, a to niby w ataku największa bieda jest
2
@Striker Tam to chociaż w miarę ta obrona obsadzona, wiem że Chiellini i Bonucci są już wiekowi ale jednak gwarantują wysoki poziom. Rugani jak Lenglet potrafi z miejsca zastąpić podstawowego stopera i ma dopiero 24 lata. U nas jeden coraz mniej myśli o piłce (Pique), jeden ciągle kontuzjowany (Umtiti) i jeden jeszcze nie gotowy grać w pierwszym składzie (Todibo). Mamy Lengleta, ale jednak zagrał dopiero pierwszy dobry sezon, okej super ale jednak braki techniczne u niego występują i nie ma co tego ukrywać. Oczywiście może to poprawić jeśli będzie często grać, ale na ten moment to jeszcze nie poziom "zdrowego" Umtitiego. Myślę że De Ligt spokojnie pozwolił by Pique załatwiać interesy niezwiązane z futbolem i obok Lengleta/ Umtitiego stworzył by fajny środek obrony na lata :d
PS. Ajax widząc nieudolność zarządu Barcelony w negocjacjach z De Ligtem, postanowił nam pomóc i zawiesił rozmowy z Juve. Jak dobrze mieć dobre relacje z Ajaxem :)