- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1529 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1529 Culés
5
Leo jako bad ass, no całkiem w pyte. Lubię takich rzezimieszkow. Zachowania nie oceniam, bo doświadczam dysonansu poznawczego. Z jednej strony cenię szczerość i bycie autentycznym, lecz z drugiej hołduję zasadom. Mimo wszystko kapitanowie nie powinni bawić się w takie rzeczy.
0
@kerouac I ja bym się pod tym podpisał.
1
@kerouac takie coś jest fajne we wrestlingu, ale nie w piłce nożnej gdy jesteś kapitanem nie tedy leos droga
0
@Chwytliwy Niby czemu jak jesteś kapitanem to nie można tak powiedzieć? No chyba tym bardziej lider wypowiada tak mocne słowa, a nie jakiś młokos.
3
@kerouac ale w co on sie bawił ?
2
@Colon oskarżenie publicznie o korupcję bez cienia dowodu na przykład. Ostentacyjna postawa wobec turnieju i medali.
1
@Granto bo to jest żałosne, płakać w wywiadach bez dowodów i argumentów, i nie wychodzic odebrać medalu, ja szczerze nie widziałem takiego przypadku u kapitanow
0
@kerouac Pisales dzis, ze Am. Pld. to dzicz, ze w Polsce jest kapitalizm, bo kapitaliz to kapitalizm.
Przeciez nie masz dowodu, ze on nie ma dowodu. Mafii czesto nie mozna niczego udowodnic, wszystko robia quasi legalnie.
Moze jego zachowanie bylo lekko naiwen, ale jaj nie mozna mu odmowic skoro sie rzuca za na duza instytucje. Od czego trzeba zaczac, moze sie poswiecil
0
@Colon jaj mu nie odmawiam, napisałem, że lubię takich bad assow.
2
@kerouac
Ale te czerwone kartki dzisiejsze to nie jest powód? Stany murawy na każdym jednym stadionie? Albo to śmieszne (nie)korzystanie z Varu? Facet wyszedł jako kapitan i powiedział to co każdy normalny kibic widzi - że coś z tym turniejem jest mocno nie halo.
0
@kerouac To nie jest bad ass.
0
@Chwytliwy Jak to nie ma dowodów? Nieuzasadniona czerwona kartka? Brak conajmniej jednego karnego w meczu z Brazylią. Fatalnie przygotowane murawy. To jest brak argumentów? Od kiedy walka o swoje i powiedzenie mocnych, kontrowersyjnych słow to płacz. To ciekawe jak Ty płaczesz. Mało widziałeś w takim razie.
1
@Granto tak, jest to frustracja nie poparta twardymi dowodami, a skoro niesluszna kartka, to niech idzie się odwołać, i wtedy się przekonamy czy ma rację czy nie