La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1576 Culés

0

Transferu Neymara nie będzie bo jak to ujął Bartomeu lepszy jest Dembele. Transfer Neymara zresztą zaburzyłby równowagę jeśli chodzi o płace. Wątpię by prezydent chciał się pozbyć Coutinho. Poza tym wielu ma w pamięci jak odchodził z Barcelony.

4

@masa11 równowagi płac już dawno nie ma. Poza tym, Ty pewnie najlepiej wiesz, czy by zaburzyło, czy nie :D

konto usunięte

2

@masa11 Traktowanie na poważnie slow Bartomeu mija sie z sensem.

konto usunięte

0

@PatrychoO Jak się człowiek zainteresuje, to wszystko jest jawne i będzie wiedział, czy zaburzy, czy nie.

konto usunięte

2

@Odesseiron jakby zwykły człowiek wiedział wszystko tylko interesując się tym, to szkoły wyższe i specjaliści nie byliby potrzebni.

konto usunięte

0

@kordyl1010 Jest jednak różnica studiować, a poświęcić na coś 5 minut, bo tyle trwa zdobycie tej wiedzy.

konto usunięte

1

@Odesseiron 5min nie da mu obszernej wiedzy nt. tego nad czym ludzie pracują godzinami. Myślisz, że tutaj w grę wchodzą tylko 2 liczby i to wszystko jeśli chodzi o budżet i zarobek Neymara?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?