La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 532 Culés

konto usunięte

1

Według Adriana Wojnarowskiego Russell Westbrook zgodził się z tym, żeby jego przygoda z Thunder dobiegła końca. Pisze, że zainteresowani są Miami Heat, a Russ ma być zainteresowany tą drużyną.

0

@student97r kurde jeszcze od wody drużynach czytałem ale zapomniałem które to. Niemniej jednak powtórzę się, to najgorętsze okienko NBA jakie pamietam.

konto usunięte

0

@student97r Mimo nieszczególnego zainteresowania Heat chciałbym by ta drużyna wróciła na właściwe tory. Russel na pewno by im w tym pomógł, ale będzie ciężko.

konto usunięte

0

@escarabajo Sporo się dzieje i jeszcze może będą jakieś interesujące wymiany. :)
@krzychu1526 Ważne, żeby jak najwięcej drużyn było na wysokim poziomie, bo wtedy możemy dostać zacięte rywalizacje. :)

konto usunięte

0

@student97r No ja osobiście liczę na odbudowę drużyn z LA. Jak dla mnie to nawet wziąłbym w ciemno taki finał za rok.

1

@krzychu1526 A ty wiesz, ze taki final to tylko mozesz sobie zobaczyc w konferencji, bo mas podzial na Wschod i Zachod?

A tak ogolnie, na temat - gdziekolwiek Russ pojdzie, to ta druzyna mistrzostwa nie ugra, bo Westbrook to slaby teammate. Facet kocha nabijac puste staty i siebie stawia ponad kolegami, do tego to nerwus z goraca glowa, ballhog i ballstopper. Indywidualnie jeden z najlepszych w calej lidze i walczak, ale nie ma glowy do bycia liderem.

konto usunięte

0

@YoNoEntiendoNada No o takim myślę :) No i niestety z Russelem masz rację. Z Hardenem z resztą jest podobnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?