La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 924 Culés

0

A propos tych strajków piłkarzy powstaje pytanie. Klub czeka na sytuację piłkarzy którzy się buntują. Oni nie trenują. Później kupujemy ich pod koniec okienka za gruby hajs. Są bardziej podatni na kontuzję, z nadwagą. Warto?

11

@betonito To że nie trenują z klubem nie oznacza że leżą przed tv jedząc czipsy. Jest coś takiego jak trening indywidualny.

konto usunięte

1

@betonito Jak dla mnie zachowania pokroju Dembele, Neymara, Griezmanna to zwykły idiotyzm i powinien być jakoś karany. Zero szacunku

konto usunięte

0

@betonito okienko trwa 11 dni, a od dłuższego czasu jest mówione, że klauzula za Griezmanna zostanie wpłacona jutro, zresztą, podobno było go widać dzisiaj pod siedzibą La Ligi.

0

@BykFCB Akurat podobno Griezmann poinformował klub że Barça wpłaci klauzulę więc prawnie już jest zwolniony z konieczności treningów z Atléti.

0

@Nano22 A Neymar? Z tego co wiemy nie trenują indywidualnie tylko jest na plaży

1

@Nano22 prawnie jest zwolniony z treningów powiadasz, a wskazesz mi na podstawie jakiego paragrafu tak twierdzisz? A co jak Barca nie wplaci tych 120 mln?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?