- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1668 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1668 Culés
2
Moje odczucie jest takie że w drużynie nie ma już miejsca dla Neymara i jego czas w Barcelonie dobiegł końca.. Nie da się pomieścić tylu gwiazd... przyszedł Griezmann ,mamy mocno utalentowanego a zarazem tykającą bombę w postaci Dembele. Wciąż jest Messi który pogra jeszcze dobre kilka lat , Suarez który jest gwarancją 20+ bramek. Jeśli jednak mimo wszystko trafi do nas Neymar to uważam, że warto by gdzieś wypożyczyć Ousmane Dembele do jakiegoś większego klubu z Premier League niech się ogra , niech sprawdzą to jego kontuzjogennosc ;D i niech wraca jako następca wielkiego Leo Messiego na prawej stronie ... tam gdzie Komar lubi grać najbardziej!! Miłej Niedzieli robaczki :)
3
@kkbarca wypożyczenie Dembele, nawet w przypadku transferu Neymara to jest nic innego jak po prostu głupota.
Miłej niedzieli ;).
8
@kkbarca Skopiuje Ci dobrze napisany komentarz ze strony Realu.
"Neymar posiada tak gigantyczną jakość piłkarską i marketingową że tu nie ma miejsca na jakieś obrażanie się czy unoszenie się honorem. Chcąc walczyć o najwyższe trofea a także podnieść prestiż i wartość marketingową klubu (bo piłka nożna to też biznes), po prostu MUSISZ przyjąć takiego gracza spowrotem jeżeli tylko jest do tego okazja, nawet jeśli wcześniej odwalił szopkę."
I to jest prawda. Z szacunkiem całym dla Dembele, Coutinho Czy Griezmanna ale Neymar jest dużo dużo wyżej jeśli chodzi o jakość piłkarską a także marketingową.
0
@VamosRakieta to lepiej ma na ławce siedzieć? Ja uważam mimo wszystko inaczej.
0
@kkbarca ok, masz do tego prawo. Jednak według mnie Francuz potrzebuje dobrego przygotowania się do sezonu, oraz dobrego zachowywania się w jego trakcie. Teraz po przyjściu Griezmanna wie, że jeśli chce często grać, to musi zabrać się za siebie, pracować na treningach i być w pełni zaangażowanym w życie drużyny. Bo potencjał ma niesamowity i liczę, że pokaze go już po wakacjach.
0
@VamosRakieta sezon go zweryfikuje co nie zmienia faktu że w dalszym ciągu to tykająca bomba za ponad 100+ baniek.
0
@kkbarca zgadza się.
1
@VamosRakieta dokładnie, zwłaszcza ze Neymar zaraz złapie kontuzje na pół roku
0
@Avada Kedavra gorzej jak we dwóch będą ja mieli ;D
0
@kkbarca może dadzą radę jeden pół sezonu a drugi resztę (^_-)