La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1721 Culés

7

W sumie cieszy mnie wieść o tym, że w FIFIE nie będzie Juve. Nie ze względu, że morda najpiękniejszego zawodnika we wszechświecie nie będzie już zdobiła różnych stoisk jak wejdę do takiego Media Markt, a ze względu na to, że PES po prostu walczy. Po tym jak FIFA zwinęła im Champions League myślałem, że będzie coraz gorzej i że szykuje się za jakiś czas wręcz monopol gry od EA. A tu proszę. Konami z PES-em walczy, nie poddaje się. Oczywiście w tym wypadku ma to swoje minusy, ale ciesze się że PES podejmuje walkę, bo dużo bardziej podoba mi się gameplay w tej grze, aniżeli w topornej (jak dla mnie) i momentami absurdalnej FIFIE.

4

@macio_944 Obie gry mają w gameplayu i plusy i minusy. W Pesie ruszanie się zawodników jest o wiele gorsze niż w Fifie, za to w grze od EA moim zdaniem podania i przyjęcia zawodników są gorsze niż u Azjatów :D

0

@Bamek94
Tak, obie gry mają plusy i minusy i wg. mnie mają mnóstwo błędów i są często absurdalne. Ale w FIFE próbowałem grać wielokrotnie i za każdym razem się odbijałem. W PES-ie dużo jest nerwów, ale jakoś po prostu lepiej mi się gra :)

0

@macio_944 Ja z kolei wracam co jakiś czas do PES-a, ale się odbijam, bo nie lubię jak coś mnie wywala (przy patchach są różne problemy) i ma toporny interfejs. Ale tak ogólnie to wspieram PES, bo konkurencja dobrze zrobi Fifie.

2

@macio_944 Ale szczerze co to za walka? Dopóki nie poprawią się w marketingu oraz nie zrobią dobrej podróbki Ultimate Team, to jest, co najwyżej walka o przeżycie.

konto usunięte

5

@macio_944 Zawinięcie jednego klubu to nie to samo co najważniejszych rozgrywek w Europie :D

0

@BykFCB
Nie to samo, ale zawsze coś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?