La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1466 Culés

0

Problem wody w kolanie osocza albo innego syfu. Miał ktoś coś możecie poradzić?

konto usunięte

13

@jedrek7000 nie radź się pseudoterapeutów z la rambli xd leć do fizjo i wszystko ci ogarnie.

konto usunięte

0

@jedrek7000 Wylej.

0

@jedrek7000 Idź do lekarza jak będzie się dało to Ci ściągnie płyn z kolana.

12

@jedrek7000 Nie wiem czy dalej śmieszy, ale włóż do ryżu :D

2

@IronSanHybrid Właśnie ściągnął i dzisiaj znowu się zebrało.

1

@Tomek_TF Hahaha rozwaliłeś mnie :D

2

@jedrek7000 okłady z liści od kapusty. Pisze to bardzo poważnie, zmagałem się z tym problemem długi czas. Naturalne sposobu okazały się najlepsze :)

1

@jedrek7000 wode w kolanie musi sciagnac lekarz,jezeli jest krew to nie dobrze bo niszczy chrzastke,dalej ci powie lekarz co masz robic

0

to trzeba znowu sciagnac az przestanie nachodzic

1

@jedrek7000 Jeśli masz krwiaka czy napuchnięte kolano to maść z heparyną, Lioton1000 polecam, sam teraz używam. Tydzień temu jakoś miałem spuszczaną krew z kolana, czekam aż całkiem zejdzie opuchlizna i będę miał rezonans.Boli bardzo?Możesz chodzić?Zginasz kolano do końca?

0

@AduŚ07 Sorry że tak późno. Rozwaliłem kolano tydzień temu i normalnie latam ale 2 dni temu poszedłem na basen i strasznie zapieprzałem :D wczoraj lekarz ściągnął mi krew czy tą ciecz ale dzisiaj znowu naszło. Dopiero dzisiaj też kupiłem maść. Normalnie chodzę ale kolana do końca nie zegnę bo mam dalej wodę..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?