La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 836 Culés

konto usunięte

4

Obecnie różnimy się w sprawach światopoglądowych. Zacznie się sezon, to zaczną się różnice na temat wyrażanych słów w stosunku do poszczególnych piłkarzy, bo o trenerze to nawet nie wspominam. :D Marzy mi się, żeby przez cały sezon była tutaj kultura i pokojowe nastawienie. :) Byłaby to miła odmiana. :) W końcu kibicujemy jednemu klubowi, jednemu trenerowi (taką mam nadzieję) i każdemu piłkarzowi, który wyjdzie na boisko (też mam taką nadzieję). Każdy ma swoje wyobrażenia co do składu, ale miło będzie prowadzić kulturę na poziomie. :)

konto usunięte

4

@student97r nie no, tego raczej nie doświadczysz, szukaj okazji, albo odpowiednich użytkowników do takiej dyskusji, tak chyba najlepiej

4

@student97r Z tym, że kibicujemy jednemu klubowi to tak nie szalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@student97r Marzenie ściętej głowy kolego ;)

konto usunięte

2

@Chwytliwy @Andi18 Mam nadzieję, że jednak w większości przypadków kultura będzie zachowywana. :)

konto usunięte

0

@Ramos9248 Sorki. :D Większość kibicuje jednemu klubowi, napisałem z rozpędu. :)

0

@student97r Jasne, jasne, niedługo będę musiał robić swoje "marsze równości", aby mieć dostęp do La Rambli :D

konto usunięte

1

@Ramos9248 Wypowiadaj się z kulturą, dla mnie nie ma znaczenia któremu klubowi kibicujesz. :) Real szanuję, bo to wielki klub. :)

0

@student97r Skoro Valverde zanegował tożsamość i styl Barcelony to nic dziwnego, że dzieli kibiców. Ja staram się do tego mieć zdrowe podejście, ale dla ludzi, którzy naprawdę żyją Barcą na 100% może być ciężko patrzeć co się obecnie w klubie dzieje.

Mam osobiście faceta po dziurki w nosie, naprawdę jestem już zmęczony nim, kłótniami z jego powodu, dyskusjami 28 razy o tym samym temacie i tego ciągłego marazmu. Niech tylko spróbuje wystawiać Rakiticia i Busquetsa w podstawowym składzie jednocześnie, to się skończy łagodne podejście. Ileż można zasłaniać się tytułami kiedy tyle rzeczy nie działa jak trzeba.

0

@Ramos9248 Pewnie, wiem, często czytam Twoje wypowiedzi. Wszystko piszę w charakterze humorystycznym :P

konto usunięte

0

@Bartek22 Nie chodzi mi o odmienne zdanie, to się zawsze będzie zdarzać. Liczę jednak na dyskusję bez żadnych wyzwisk. Jednak zachowanie poziomu nie zaszkodzi. :)

1

@student97r Dyskusji bez żadnych wyzwisk też raczej nie będzie, ludzie tu się szczuli i szczuć będą. Niestety. Jeszcze poodchodziło kilku świetnych użytkowników, więc ogólny poziom dyskusji się obniżył, a prowokatorom i tym, którzy szukają pretekstu do kłótni włos z głowy nie spadnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?