La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1030 Culés

30

Strata Erica Garcii, Roberta Navarro, czy Pablo Moreno była o wiele bardziej "bolesna" niż dzisiejsze odejście Simonsa. Tamta trójka pokazywała moim zdaniem większy potencjał i odchodziła po znakomitych sezonach.

1

@ViscaBarca123 strata garci, navarro i moreno to byla bolesna ale chyba dla nich samych, bo na pewno nie dla barcy. kazdy z nich wlasnie mialby szanse grac od nowego sezonu w barcelonie B (garcia kto wie czy nie dostalby powoli szans w glownej kadrze) a tak wlasnie beda zacznac swoja psuedokarierki ktore szybko ugrzezną w szarzyznie, jeden gdzies w championszip, drugi w rezerwach athletic bilbao bo juz doszlo do jego pustego lba ze monacko ma w gleboko wd... jego promowanie, a trzeci w kolejnych rezerwach jakies cytadelii czy innej wloskiej przecietnosci. kazdy z nich zaliczyl ogromny regres w ciagu jednego roku ood kiedy odeszli z barcy. jak 99% wszystkich ktorzy odeszli.

0

@ViscaBarca123 Navarro będzie stosunkowo łatwo wyciągnąć z Monaco ale pozostałej dwójki już nie. Odeszli do klubów dużych, więc nie koniecznie będą mieć łatwiej niż w Barcelonie. Czas pokaże na ile ich potencjał jest wielki. Osobiście najbardziej mi szkoda Moreno i Garcii, bo wybitnych napastników i obrońców szkolimy mało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?