La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 910 Culés

16

niecaly rok temu UEFA przekazala oficjalne dane dotyczace roznych wynikow finansowych europejskich klubow. Wszystkie kluby musza przesylac swoje wyniki finansowe do UEFA w zwiazku z FFP.
MARCA opublikowa te dane w swoim artykule.
Wrzucam dla przypomnienia, aby niektorzy mieli pojecie jak zmanipulowane potrafia byc przekazy wychodze z realu madryt, ktory czasami wysla klamliwe infiomacje ze tak malutko placi swoim pilkarzom.
dane za rok 2017:
Kluby ktore przeznaczaja najwiecej na pensje:
1. Real Madryt 406mln euro (jedyny klub ktory przekroczyl 400mln)
2. Barcelona 378mln euro
3. ManCity 334mln euro

wazna informacja. to sa dane za rok 2017, wowczas w madrycie gral jesczze CR, natomiast w Barcelonie Iniesta. Obaj odeszli wiec mozna przypuszczac ze troche sie tutaj zwolnilo, jakies 20mln wdol u jednych i u drugich.
Nastepne oficjalne dane, za rok 2018 pojawia sie znowu na jesieni.

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2019/01/18/15478180746123.jpg

link do artykulu:
https://www.marca.com/futbol/2019/01/18/5c41cae846163f70298b45b4.html

mozna tam zobaczyc inne ciakawkstki jak np. taka ze to wcale ze barca ma najbardziej przeciazony pensjami budzet (58%), ze madryt ma bardziej (60%).

1

@EmilZatopek ale notatnik dalej będzie się dziwił skąd my mamy tyle kasy na pensję :)

4

@barcelonaLM notatnik to ci dalej bedzie wmawial ze ramos zarabia najwiecej w klubie 12mln :)) bo tak powiedzial perez, dziwne ze perez inne rzeczy rpzekazuje do UEFA a inne mowi na konferenacjach :)
anglicy pisza ze Hazard zarabia 24mln netto, ze Bale 20mln netto. na nottatniku przeczytasz ze hazard gra z milosci za darmo :)
masz dane z UEFA czyli dane oficjalne, nie dane zmianipulowanych dziennikarzy. madryt placi najwyzsze pensje na swiecie. ich pilkarze zarabia ogromne pieniadze, wieksze niz w barcelonie. nalezy tez pamietac ze barca wydaje wiecej na podatki a i tak summa summarum placi mniej... wyobrazcie sobie zatem ile sie placi sie netto w madrycie...

konto usunięte

1

@EmilZatopek a ja nie wiem jak można przejmować się gazetkami

0

@EmilZatopek To bardzo ciekawa informacja bo kiedyś pojawiały się wpisy że taki Modric zarabia 6mln albo taki Marcelo z 6. A tu niby się okazuje że muszą o wiele więcej dostawać. Też pewnie spowodowane jest tym, że Real ma bardzo dużo zawodników.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?