La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1779 Culés

0

Ciekawe jaką Messi ma dietę :D
W sumie za takie pieniądze co dostają to mógłbym nawet 9 posiłków wciskać w siebie.

1

@monsterrize 9 posilkow? Messi nie jest za wysoki ani nie jest jakos dobrze zbudowany. Jest w sam raz. To chyba 9 posilkow I kazdy po max 300 kalori. Wage to On raczej musi utrzymac a nie zwiekszac.

2

@monsterrize płatki na śniadanie i podrabiany sok? Xd

0

@monsterrize Kurczak? Przecież to mięso jest naszprycowane antybiotykami.

0

0

@monsterrize Może kupuje jakiegoś lepszego :)

1

@fcbarcafan19 Na bank, zazwyczaj mają specjalnych ludzi od diety, którzy pozyskują wszystko by było naturalne, wolny chów itd. bez pompowania paszami modyfikowanymi, czysty natural. My też taką dietę możemy mieć, ale po kieszeni ostro walnie, niestety jesteśmy zmuszeni do jedzenia antybiotyków.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?