La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1053 Culés

37

Marcin Bułka: "Najlepszy polski bramkarz? Łukasz Fabiański. Podoba mi się jego pewność. Zawsze daje drużynie spokój. Drużyna wie, że za plecami stoi ktoś, na kogo można zawsze liczyć. Zawsze, kiedy go oglądam, gra pewnie i prezentuje się równo przez cały sezon. Stoi na jednym poziomie, nie ma dużych wzlotów i upadków, takich wahań. To jest najważniejsze." [TVP Sport]

27

@BarcaInfo i ja się zgodzę z Bułką. Fabian jest cholernie niedoceniany, bardzo lubię go jako sportowca oraz człowieka.

konto usunięte

5

@BarcaInfo Też się zgadzam. Oaza spokoju, nie popełnia błędów. itd

19

@Wawrzyszewski bardzo ładny avatar, taki nietypowy ;)

konto usunięte

1

@BarcaInfo Szczęsny jest lepszy, mimo wszystko

1

@Wawrzyszewski Z tym nie popełnianiem błędów to też bezprzesady, jakby był taki super mega to nie grał by pierw Swensea a teraz w WHU

konto usunięte

0

@takisobiektos Mówię o reprezentacji. Nie oglądam go w klubie

konto usunięte

0

@Adamski69 Fabian ma ten problem że nie gra np w takim Chelsea czy Juventusie jak Szczęsny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?