- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1256 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1256 Culés
1
Może w Realu dzieje się, źle kontuzje, styl, gra itp .. Ale boje się że może wrócić efekt Zidana i nie ugrają nic w lidze ale w LM .. (no tak VAR, ale Ci nowy piłkarze kiedyś w formie będą musieli być, czego się boje to że mogą znowu zdobyć LM)..
1
@VamosGirl Nie ma Ronaldo
2
@VamosGirl Na razie nic nie wiadomo. Szanse na wygranie LM mają nie większe niż my, Liverpool, Juventus czy Manchester City.
0
@VamosGirl Przecież nie ma CR7 już, który ich pchał głównie do tych finałów
1
@VamosGirl Ja kompletnie nie boję się Realu. Jestem przekonany, że Real nie wygra LM. Ich obrona jest znacznie gorsza. Poza tym nie mają Ronaldo.
1
@VamosGirl Ja mam nadzieję że zaczną grać przede wszystkim na krajowym podwórku bo nie mogę słuchać jak to ponoć Valvarde sprawił że dominujemy w Hiszpanii
0
@barcelonaLM @Coutinho007 ja jestem zdania, że każdego jest się w stanie zastąpić. Przykładowo w pracy odchodzi ktoś co ogarnia bardzo dużo emerytura czy zmiana pracy itp ludzie narzekają, jak to będzie że odchodzi itp .. Ale po jakimś czasie ta osoba jest zastąpiona może nie w 100% jak poprzednia bo się nie da ale jakoś daje rade. @KamQiX No dokładnie tak, ja już bym chciał żeby liga się zaczęła. @Phatro ja liczę na Atletico :D niby duże zmiany kadrowe ale oby wyszły na plus.
0
@VamosGirl No jakoś nie udało im się CR zastąpić, myślisz, że Hazard da radę? Ja w to szczerze wątpię.
0
@VamosGirl Coutinho miał zastąpić Inieste. Nie zrobił tego i nie zrobi, nie ten typ gracza. W futbolu są piłkarze, tak wyjątkowi, że nie da się ich zastąpić