La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 612 Culés

19

Barcelona nie planuję sprzedaży Vidala. Valverde liczy na Chilijczyka i chcę jego zostania ponieważ nie ma w drużynie innego gracza o jego profilu. Jeśli pojawi się dobra oferta to Rakitić zostanie sprzedany. [MD]

5

@dawo17 Jeśli chcemy na serio zaatakować CL to Vidal jest nam potrzebny, zaskoczenie rywala bardzo się liczy, dzięki Vidalowi jesteśmy bardziej nieprzewidywalni, fizycznie lepsi

konto usunięte

2

@insp1re Dokładnie. Vidal jest znakomitym zmiennikiem na ostatnie 30 minut aby grać na 100%. To jak czyścił w poprzednim sezonie było niesamowite. Od bramki do bramki.

0

@dawo17
Vidal to taki nasz współczesny Keita :)
Dobrze, że zostanie.

3

@insp1re Dla mnie to Joker tzw 12 zawodnik i w tej roli najlepiej by się sprawdzał.

konto usunięte

1

@dawo17 słabe rozwiązanie. Vidal powinien odejść (mimo iż gościa lubię), oraz Sergio Busquets (są plotki o Ameryce, a sam piłkarz mówił, że odejdzie jeśli nie będzie mógł dawać z siebie z 100%). Rakitica bym zostawił na pivota. W każdym bądź razie dwóch z trzech powinno odejść. Jest De Jong, Arthur, Alena, Puig, Roberto. To Oni powinni stanowić trzon naszej pomocy. Jeśli Panowie po 30 nie odejdą to będzie płacz na La Rambli, że De Jong 80baniek, a się marnuje, że Artur nie gra oraz marnujemy talenty Aleni i Puiga! Krótko pisząc #Velverdeout, bo On tego nie ogarnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?